Професійне зростання разом з Європейською Бізнес Асоціацією. Програма "Успішний старт".25 Червня 2014р.

ШАНОВНІ БАКАЛАВРИ З МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІКИ,

ЯКІ ОБИРАЮТЬ МАГІСТЕРСЬКУ ПРОГРАМУ «ЄВРОПЕЙСЬКА ІНТЕГРАЦІЯ»!

З вересня 2014 року для Вас відкриваються нові можливості кар’єрного зростання завдяки навчальній програмі «Успішний старт», яка ініційована давнім та надійним партнером нашої кафедри - Європейською Бізнес Асоціацією.

Мета програми: допомогти студентам розвинути необхідні навички для підвищення власної конкурентоспроможності на ринку праці та, як наслідок,  знайти в майбутньому роботу своєї мрії. Тривалість – 2,5 місяці. Кількість учасників – 20. Планується 16 зустрічей, що включатимуть майстер-класи, тренінги, зустріч з представником Асоціації, екскурсію до офісу компанії-партнера проекту та ін.

Мова викладання – УКРАЇНСЬКА / АНГЛІЙСЬКА.

Обов’язкова вимога – володіння англійською на рівні не нижче «Intermediate».

Модулі, що будуть розглядатися в рамках програми «Успішний старт»:

—     Персональна ефективність

—     Ефективна комунікація

—     Профорієнтація

—     Бізнес – етика

—     Професійна підготовка (маркетинг, фінанси тощо)

Детальніше про програму можна дізнатися за посиланням: http://www.eba.com.ua/uk/education/successful-start

УВАГА! Студенти, які обрали магістерську програму «Європейська інтеграція», гарантовано отримують одне із 20-ти запропонованих місць у проекті. Для того, щоб взяти участь у конкурсі необхідно англійською мовою заповнити аплікаційну форму, а також написати мотиваційного листа та відіслати ці документи на адресу euroint@ukr.net до 20 липня 2014 року. Результати конкурсного відбору Вам буде повідомлено електронною поштою.