Вітаємо переможців кафедральної платформи 88-ї щорічної студентської конференції17 Травня 2021р.

Вітаємо переможниць платформи кафедри європейської економіки і бізнесу «Формування економіки знань в Європейському Союзі» 88-ї щорічної студентської наукової конференції «Інноваційні ідеї та креативні проєкти в цифровій екосистемі».

17 травня 2021 року о 10:00 відбулося засідання платформи кафедри європейської економіки і бізнесу «Формування економіки знань в Європейському Союзі» 88-ї щорічної студентської наукової конференції «Інноваційні ідеї та креативні проєкти в цифровій екосистемі».

Учасники представили цікаві та змістовні дослідження, які викликали жвавий науковий інтерес.

Переможцями платформи стали:

1) Перспективи інтеграції України в Єдиний цифровий ринок ЄС

Розсохіна Валерія Леонідівна,2 курс, МВ-202

Науковий керівник: Никонюк К.О., ас. кафедри європейської економіки і бізнесу

2) Залучення іноземних інвестицій у креативні стартап-проекти

Антіпова Анастасія Вячеславівна, 1 курс магістратури, МЕВ-508

Науковий керівник: Любачівська Р.З., к.е.н., ст. викладач кафедри європейської економіки і бізнесу

3)Вплив європейських інтеграційних процесів на трудову міграцію

Марченко Світлана Анатоліївна, 4 курс,  МЕ-410

Науковий керівник – к.е.н., доцентка кафедри європейської економіки і бізнесу Лещенко К. А.

Дякуємо за участь та бажаємо нових наукових звершень!