СІМ ПЕРЕВАГ КРЕАТИВНОЇ МАГІСТЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ "ЄВРОПЕЙСЬКА ІНТЕГРАЦІЯ" У 2012/2013 Н.Р.12 Червня 2012р.

(інформація для тих хто ретельно обирає для себе магістерську програму)

Перевага перша. Цього року магістерській програмі «Європейська інтеграція» виповнюється 7 років. За цей час фундаментальну підготовку з менеджменту Європейського Союзу та ведення бізнесу в ньому пройшли понад 120 осіб, більшості з яких вдалося суттєво просунутись по кар’єрних сходинках вверх, посівши провідні посади в МЗС України, Національній Раді з безпеки та оборони, а також в тих європейських ТНК, що ведуть масштабну зовнішньоекономічну діяльність на теренах колишнього СРСР. Поєднання при підготовці кадрів державницьких та бізнесових підходів стало основною ознакою успішного функціонування магістерської програми та конкурентоспроможності фахівців що випускаються.

З випускниками кафедра підтримує постійні і тісні зв’язки, і якщо Ви прийдете на практику в МЗС України, Міністерство інфраструктури чи в якусь іншу установу, або ж у Представництво ЄС в Україні, а також в численні європейські ТНК, – вас гостинно зустрінуть наші випускники, багато з яких вже зараз зробили ЄВРОПЕЙСЬКУ КАР’ЄРУ.

Перевага друга. Кафедра створює комфортні умови для тих, хто навчаються за кордоном (включене навчання). Ми безпроблемно перезараховуємо ті оцінки, які здобули студенти у ВНЗ європейських держав. У 2012/2013 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ НАЙКРАЩІ СТУДЕНТИ – П’ЯТИКУРСНИКИ ЗДОБУДУТЬ МОЖЛИВІСТЬ НАВЧАТИСЯ В УНІВЕРСИТЕТІ ЛІОН-3 (БІЗНЕС-ШКОЛА) ПО ПРОГРАМІ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ БІЗНЕС» (АНГЛОМОВНА), А ТАКОЖ В УНІВЕРСИТЕТАХ ПОЛЬЩІ (ВАРШАВА, ПОЗНАНЬ). Для цих та інших магістрантів, які поєднують своє навчання в Україні і за кордоном, лише кафедра європейської інтеграції надає можливість пройти виробничу практику дистанційно на базі міжнародної організації «Фундація сприяння європейській інтеграції».

Перевага третя. Ми докладаємо значних зусиль для того, щоб упродовж вже цього навчального року вийшов в світ перший україно-французький підручник «Європейський бізнес», а відтак нашим магістрантам буде надана можливість формування у них рідкісних компетенцій в сфері управління бізнесом в ЄС. Зауважимо, що в основу створення цієї книги було покладено як секторальний так і технологічний підходи, разом узяті вони дозволяють оволодіти не лише навичками організації вже існуючих моделей, а й СМІЛИВО ФОРМУВАТИ ВЛАСНІ ПІДХОДИ ПРИ ОРГАНІЗАЦІЇ СПІЛЬНОГО БІЗНЕСУ З КОМПАНІЯМИ ДЕРЖАВ ЄС.

Базовий курс «Європейська інтеграційна політика» має унікальне методичне забезпечення, адже складається з навчального посібника, збірника кейсів та практикуму, що повною мірою відповідає європейським стандартам навчання.

Перевага четверта. Кафедра реалізує одразу декілька потужних міжнародних грантів: Фонду Моне (ЄС), Фонду Еберта (Німеччина), Російського гуманітарного наукового фонду (РФ). Кафедра ЄІ приєдналася до потужних наукових мереж (Research Networks) на чолі яких стоять: Центр європейських досліджень Колумбійського університету (США), Асоціація регіональних досліджень (Велика Британія) та Глобальна мережа професорів Моне, що об’єднує близько 350 фахівців найвищого рівня кваліфікації з 80-ти країн світу. На глобальному монетарному форумі професорів Моне у жовтні 2011 р. у м. Брюссель Україну представляв проф. В. І. Чужиков.

КОЖНИЙ ВИПУСКНИК ПРОГРАМИ МАТИМЕ СПЕЦІАЛЬНИЙ СЕРТИФІКАТ ЄС ВІДПОВІДНО ДО УМОВ ГРАНТУ №199755-LLP-1-2011-1-UA-AJM-MO.

Перевага п’ята. На кафедрі РЕАЛІЗУЮТЬСЯ СУЧАСНІ ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ВИКЛАДАННЯ, серед яких є авторський тренінг, що був розроблений за сприяння фахівців з Лондонського університету Метрополітан (Велика Британія) та фонду «Inwent» (Німеччина), ділова гра «БІНГО», мозкові атаки, кейси, ситуації тощо. Всім студентам надається можливість виконувати значну частину завдань в on-line режимі, включаючи тих, що знаходяться за кілька тисяч кілометрів від Києва, що спрощує спілкування між викладачами і студентами. Питання щодо організації навчання можна безпосередньо адресувати особисто завідувачу кафедри проф. В. І. Чужикову (chuzhikov.viktor@mail.ru) чи його заступнику доц. О. А. Федірко (alexfedirko@yahoo.com).

У СПІЛКУВАННІ ЗІ СТУДЕНТАМИ МИ СПОВІДАЄМО ЄВРОПЕЙСЬКІ ДИДАКТИЧНІ ПРИНЦИПИ І СТАВИМОСЬ ДО ТИХ, КОГО НАВЧАЄМО, ЯК ДО КОЛЕГ!

Всі викладачі кафедри, що працюють на магістерській програмі є висококваліфікованими професіоналами - кандидатами та докторами економічних наук, за спеціальністю "Світове господарство та міжнародні економічні відносини". Вони мають численні сертифікати, що видані провідними університетами Європи і США, а також інституціями ЄС.

Перевага шоста. Ті що оберуть нашу програму можуть повною мірою реалізувати свої знання, вміння, навички з іноземних мов, які були здобуті упродовж останніх десяти-чотирнадцяти років, адже опанування програмою є неможливим без мовної підготовки, толерантності, взаємної поваги та численних компромісів в політичній, соціальній та економічній сферах, а відтак можна стверджувати, що НАСТАВ ЧАС ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ВАШИХ МОВНИХ ПЕРЕВАГ.

Перевага сьома. Кафедра впродовж двох останніх років сповідує командний принцип, а також принцип толерантності думок щодо подальшої інтеграції України. Ми підтримуємо тісні зв’язки не лише з університетами та установами ЄС, а й з провідними російськими дослідницькими та навчальними установами – кафедрою євроінтеграції Московського державного інституту міжнародних відносин та Інститутом світового господарства і міжнародних відносин РАН.

Подумай, чи хочеш ти стати членом МІЖНАРОДНОЇ КОМАНДИ З ПИТАНЬ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ, а з часом і її експертом!

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС!