Вітаємо переможницю Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт22 Травня 2013р.

28-30 березня 2013 року відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом». Наукова робота нашої студентки магістратури Жулід Юлії Олегівни на тему «Розвиток креативних індустрій в ЄС: досвід для України» була відібрана для участі у підсумковій конференції, яка відбулася на факультеті міжнародної економіки ДНУ ім. О.Гончара (Дніпропетровськ). Це була одна з найкращих і найцікавіших робіт на даному конкурсі. Студентка Юлія Жулід зайняла 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук. Вітаємо!