Запрошуємо на магістерську програму "Європейська інтеграція"25 Червня 2015р.

Обраний у непростий для країни час вектор європейської інтеграції робить нагальною необхідність відстоювання своїх інтересів (національних, регіональних та особистих), що є ознакою високої компетенції випускника магістерської програми «Європейська інтеграція», котрій в цьому році виповнилося десять років і вже п’ять років вона існує в межах кафедри з такою ж назвою.

Чому європейська інтеграція? Спробуємо стисло пояснити це.

По-перше, магістерська програма «Європейська інтеграція» є унікальною на освітньому ринку України. Вона надасть компетенції, необхідні для розуміння особливостей ведення бізнесу в умовах спільного ринку ЄС, ознайомить з інструментами та механізмами європейської економічної політики, розкриє принципи реалізації європейських проектів та дозволить знайти свою професійну нішу кожному магістрантові в умовах інтенсифікації економічного співробітництва між Україною та ЄС.

По-друге, наші випускники працюють в Міністерстві закордонних справ України, Міністерстві інфраструктури України, Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, в Представництвах за кордоном, Представництві ЄС в Україні, в європейських ТНК, на спільних підприємствах  та у міжнародних банках. Висновок: мабуть настав час робити й свою кар’єру!

По-третє, з кожним роком розширюється співпраця з Європейською Бізнес Асоціацією, де працює найбільше наших випускників, які започаткували свої власні амбіційні бізнес-проекти в її рамках та охоче співпрацюють з нашими магістрантами та випускниками. Разом з магістерською програмою «Європейська інтеграція» та ЄБА Ви отримаєте хороші рекомендації та можливість стажування з подальшим працевлаштуванням у провідних ТНК і ТНБ, які є її членами.

По-четверте, ми сповідуємо європейські принципи навчання, адже всі професори, доценти й асистенти пройшли тривалу практику в університетах Європи і США, а також в численних  європейських структурах, маємо досвід викладання в університетах ЄС. Висновок: навчання на нашій  програмі не відрізнятиметься від навчання за кордоном.

По-п’яте, кафедра має чотири міжнародні гранти від Фонду Жана Моне (Європейська Комісія), що вважається рекордом КНЕУ. Серед п’яти отриманих університетами України грантів фонду Жана Моне у 2012 році – два належить кафедрі, що складає майже 50 % всього фінансування по цій лінії. Висновок: кожен випускник програми отримає один сертифікат ЄС, а найбільш розумні та організовані  – два.

По-шосте, ми активно розвиваємо міжнародні зв’язки з різними університетами і економічними школами. Висновок: ті, хто навчатимуться в університетах-партнерах отримають автоматичне перезарахування здобутих за кордоном оцінок.

По-сьоме, кафедра є учасником трьох глобальних  дослідницьких мереж: Асоціації регіональних досліджень (Великобританія), Фонду Жана Моне (ЄС) та Центру європейських досліджень Колумбійського університету (США). Висновок: кожна з фундацій надає численні гранти магістрантам і аспірантам на участь в конференціях, навчання, стажування. Може спробуємо разом?

По-восьме, всі ми є відкритими для контактів людьми. Не сповідуємо політичні цілі, сприяємо розвиткові європейського та українського бізнесів та розуміння між народами. Наші партнери і друзі знаходяться в різних країнах, що розташовані як на Схід від України, так і на Захід, від Нової Зеландії – до Аляски. Висновок: це програма для молодих, амбітних та креативних людей, які прагнуть зробити справжній прорив на п’ятому курсі.

По-дев’яте, ми доступні в електронному режимі і завжди раді відповісти на Ваші питання.

chuzhikov.viktor@mail.ru (В.І. Чужиков)

euroint@ukr.net (О.А. Федірко)