Вітаємо Р. Любачівську та С.І. Ткаленко!12 Грудня 2018р.

4 грудня 2018 р. в КНЕУ відбувся успішний захист кандидатської дисертації «Формування високотехнологічних кластерів у біоекономіці ЄС» аспірантки кафедри європейської інтеграції (сьогодні європейської економіки і бізнесу) - Роксоляни Зіновіївни Любачівської, директорки Центру міжнародної академічної мобільності.

Дисертація присвячена дослідженню формування високотехнологічних кластерів у біоекономіці Європейського Союзу в сучасних умовах інноваційного та технологічного прогресу. У роботі охарактеризовано засади та сучасні детермінанти функціонування високотехнологічних кластерів у біоекономіці та визначено методику ідентифікації їх ефектів. Проаналізовано регіональну модель розвитку біотехнологічних кластерів, запропоновано необхідні напрями імплементації європейського досвіду у кластеризації біотехнологічного сектору України.

Ще у 2015 р. Роксоляна Любачівська була переможницею Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом».(https://meim.kneu.edu.ua/ua/depts6/evrointegracii/ei_news/All_Ukrainiancontest/)

«Захист цієї дисертації для КНЕУ є унікальною подією, адже він уперше відбувається з двома науковими керівниками – це доцентка нашого університету Світлана Іванівна Ткаленко та доктор філософії Едгардо Сіка (Університет Фоджа, Італія)», - наголосив ректор КНЕУ Дмитро Григорович Лук’яненко.