Професійний тренінг06 Травня 2015р.

06.05.2015 року кафедра міжнародних фінансів  провела успішний професійний тренінг для студентів-бакалаврів спеціальності "Міжнародна економіка"  на тему "Міжнародні розрахунки". Захід був проведений   за активної участі викладачів кафедри д.е.н., проф Мозгового О.М., Зінченка Ф.А., Прісняка С.О., Рибалко Ю.С.

Тренінг розпочався з вступного слова організатора і модератора заходу  -    д.е.н. проф. кафедри міжнародних фінансів Наталії Володимирівни Савчук. Вона  розповіла присутнім про концепцію тренінгу, його цілі, принципи формування професійних компетенцій у учасників.

З першою лекцією виступив представник компанії MASTERCARD Ігор Степанов (другий зліва), який провів для присутніх майстер-клас на тему "Анатомія картки. Як захистити картку від шахрайства". Виступ супроводжувався яскравими слайдами та практичними прикладами спікера. Учасники дізнались секрети та особливості роботи оператора найшвидшої в світі платіжної мережі; про процесинг міжнародних та внутрішніх операцій, програми лояльності та бонусні програми, які надаються компанією її парнерам (клієнтам). Були представлені та докладно описані широкий спектр платіжних рішень, що супроводжують платіжні продукти MASTERCARD та можливість клієнтів забезпечення авторизації, клірингу та розрахунків за операціями через свою власну міжнародну комп’ютеризовану телекомунікаційну мережу.  Засвоєнню матеріалу сприяв перегляд та обговорення відеопрезентацій.

З наступною лекцією виступив начальик управління дилінгу банку  "Хрещатик" Олег Кириченко (перший зліва).  В ході лекції відбувалось вільне спілкування студентів та лектора, виконання цікавих вправ та завдань. Студенти разом з лектором вели роздуми на тему регулювання міжнародних фінансових розрахунків. Наприкінці виступу Олега, слухачі мали нагоду задати ряд питань з приводу нових обмежень НБУ на валютні операції, валютної політик НБУ, психологічних аспектів роботи фінансистів та ін. Також, від банку "Хрещатик" прийняла участь у тренінгу Ірина Лемешко (друга справа), заступник начальника управління організації карткових програм. Лекція відбулася в рамках проекту банка "Хрещатик" "Крок у життя", який спрямований на формування фінансової грамотності серед студентів. Детальніше ви можете ознайомитися за посиланням на сторінці 32:  https://www.xcitybank.com.ua/storage/visnik/visnik_pdf/visnik_xbank_39.pdf

Після завершення лекційної програми відбулось вручення учасникам семінар-тренінгу сертифікатів від банку "Хрещатик" та заохочувальних сувенірів від компанії MASTERCARD, символічна фотосесія та вільне спілкування.