Стажування в сенаті США10 Червня 2011р.

Викладач кафедри іноземних мов факультету МЕіМ Вдовиченко Вікторія Андріївна нещодавно повернулася зі стажування у Сполучених Штатах. Вдовиченко В.А., яка є також державним службовцем, виграла 6-тижневе стажування у м. Вашингтон та м. Хартфорд.

Програма стажування працівників законодавчої влади України  фінансується Державним Департаментом США, координується Американськими радами з міжнародної освіти, яка виступає офіційним координатором програми в Україні.
Під час свого перебування Вдовиченко В.А. мала змогу  ознайомитися з законодавчою системою США, основами федералізму, організацією державного устрою США,  а також відвідала Йєльський та Гарвадський університети.
У межах запозичення досвіду іноземних компетентних органів В. Вдовиченко у квітні-травні 2011 року стажувалася в  сенаті м. Хартфорд за програмою законодавчого обміну Держдепартаменту США, що заклало основу подальшого співробітництва:
Зокрема, досягнуто домовленості про відвідання України сенатором А. Стілман у вересні 2011 року. Пані Стілман є головою комітету освіти та науки Сенату м. Хартфорд. Вона висловила зацікавленість познайомитися з українськими студентами та поділитися досвідом з викладачами КНЕУ.
Сподіваємося на реалізацію цих планів!