Лекціі американського дипломата Джозефа Трусдейла в КНЕУ20 Травня 2010р.

Раз в два тижні протягом весняного семестру 2010 року для студентів КНЕУ четвер ставав довгоочікуваним днем. Озброївшись знаннями вони приходили у конференц – залу на зустріч із провідним фахівцем у сфері світових економічних процесів.

Джозеф Трусдейл, випускник Стенфорду, магістр Гарварду, дипломат економічного відділу посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, вирішив зробити свій внесок в процес навчання студентів КНЕУ. Двері до конференц – зали були відчинені всім студентам, охочим до присутності на лекціях містера Трусдейла. Статистичні дані про кількість відвідувачів є вражаючими. Протягом 6-ти лекцій число присутніх коливається від 150 до 200. Вже на першій зустрічі Джозеф Трусдейл відмітив, що наш університет виховує кваліфікованих економістів.

Приходячи до конференц – зали, містер Джозеф Трусдейл   розповідав про сутність економічних процесів у світі сьогодні, про фінансову кризу та пов’язані з нею реформи, про економічну політику України та шляхи її вдосконалення. У відведений час були розглянуті питання стосовно міжнародних організацій, таких як Міжнародний валютний фонд, Світовий банк, та розроблених ними реформ щодо стабілізації економіки України в посткризовий період. Немалу увагу студентів привернула лекція містера Трусдейла про інвестиційну діяльність, види інвестицій та теорії поведінки інвесторів на ринку. Після надання присутнім коротких теоретичних знань, він залишав трибуну та починав неформальну розмову зі студентами, питав нашу точку зору щодо того чи іншого питання, заохочував до висловлювання власних думок. Але найбільш важливим є те, що Джозеф допоміг застосовувати теоретичні знання на практиці, проаналізувати конкретні ситуації та приймати рішення. Ми починаємо розуміти, як пов’язувати між собою факти та робити відповідні висновки.

Остання зустріч з Джозефом Трусдейлом  була дещо відмінною від попередніх. Студенти 2го та 3го курсів факультету МЕіМ виразили подяку йому за отримання унікальних практичних знань і зробили виступи на теми, які їх найбільше зацікавили. Блискучі доповіді семи студентів не змогли залишити нашого лектора байдужим. Найактивніші студенти, які приймали участь у дискусійних питаннях, були нагороджені сертифікатами за успішне завершення колоквіуму на тему «Міжнародна економічна і фінансова політика»

Студенти, які були присутні на всіх лекціях, безумовно отримали винятковий досвід не тільки проникнувши в економічні процеси людства, а й у практиці англійської мови.
 Ми щиро дякуємо містеру  Джозефу Трусдейлу за те, що він жертвував своїм часом та власним прикладом заохочував нас проявляти лідерство і сміливість у власних висловлюваннях, думках та діях.

Студенти КНЕУ з нетерпінням чекають наступних зустрічей з Джозефом Трусдейлом.

Студентки IIIкурсу МЕіМ
Рябоконь Єлизавета