Англомовні магістерські програми03 Липня 2015р.

Шановні вступники до магістратури!

В рамках реалізації євроінтеграційних прагнень та участі  України в глобальному ринку праці Київський національний економічний університет пропонує  англомовні магістерські програми (АМП), які відповідають сучасним стандартам провідних університетів світу. Метою запровадження цих програм є підготовка фахівців найвищої кваліфікації, які здатні ефективно працювати в умовах мультинаціонального глобального середовища.

Програми запроваджуються за такими напрямами:

Бізнес адміністрування (МВА) – тривалість навчання 1,5 роки за спеціалізаціями:

-    Менеджмент в міжнародному бізнесі

Магістерська програма «Управління міжнародним бізнесом» - тривалість навчання 1,5 роки

Спільні магістерські програми

Правила прийому до ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" у 2015 році

Загальна схема участі  в англомовній магістерській програмі:

Спочатку, згідно з Правилами прийому до ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» студент має скласти вступні іспити  та бути зарахованим на навчання в магістратурі. Після зарахування бажаючі навчатися на англомовних програмах пишуть відповідну заяву та в майбутньому будуть отримувати вказану платну послугу.

Вартість навчання на англомовних магістерських програмах  за кошти фізичних та юридичних осіб.

Увага! Для студентів, що будуть зараховані на навчання за держзавним замовленням, можлива участь у англомовних магістерських програмах за умови оплати лише 4500грн. за семестр.

Правила вступу для іноземних громадян