Факультет мiжнародної економiки i менеджменту

Новини кафедри

 • 08 Жовтня 2018

  Шумпетерівська конференція

   Міжнародна шумпетерівська конференція 
 • 05 Жовтня 2018

  День працівників освіти

  Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначаємо в першу неділю жовтня. Колектив кафедри щиро вітає всіх працівників сфери освіти із професійним святом! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, натхнення і творчих злетів у благородній роботі з формування й розвитку молодого покоління, добра, миру і злагоди!
 • 13 Вересня 2018

  Тривають конкурси до Днів Польщі

  Результати конкурсу селфі „Я і Польща” і конкурсу на кращий малюнок, колаж, аплікацію з польської тематики "Bialo-czerwone skrzydla" буде оголошено 15 жовтня. Матеріали просимо надсилати на адресу jezyk_polski_kneu@ukr.net. 
 • 06 Вересня 2018

  Національні польські читання в КНЕУ!

  Кафедра бізнес-лінгвістики проводить Дні Польщі в КНЕУ. Цього року наші заходи присвячені 100-річчю святкування Дня Незалежності Польщі. Уже 8 вересня відбудуться Національні читання польською мовою (читатимемо „Провесну” Стефана Жеромського). Чекаємо на Вас 8 вересня 2018 року о 11.00 в аудиторії 263 (1 корпус КНЕУ). Запрошуємо всіх охочих!
 • 30 Серпня 2018

  Із сумом сповіщаємо ...

  Колектив кафедри із глибоким сумом сповіщає, що 30.08. після важкої тривалої хвороби пішла з життя наша колега, доцент кафедри Яременко Тетяна Георгіївна - чудова людина, красива жінка, прекрасна мама, надійна колега і досвідчений знаний фахівець. Тетяну Георгіївну завжди вирізняли життєва мудрість, толерантність, порядність, людяність, любов до життя та оптимізм. В нашій пам’яті назавжди залишиться її світлий образ. Сумуємо та висловлюємо щирі глибокі співчуття рідним, близьким, друзям. Вічна пам'ять!
 • 29 Серпня 2018

  Дні Польщі в КНЕУ

  Дні Польщі в КНЕУ! Шановні студенти, викладачі та співробітники КНЕУ! Традиційно у вересні ми проводимо Дні Польщі в КНЕУ. Цього року наші заходи присвячені 100-річчю святкування Дня Незалежності Польщі. Ми запланували вже з 8 вересня провести імпрези (читатимемо польською мовою „Провесну” Стефана Жеромського, флешмоб „Польські кольори” ), конкурси „Я і Польща”, "Bialo-czerwone skrzydla", „Польські та українські економісти: разом йдемо до майбутнього”. Слідкуйте за нашими новинами - і ще більше заходів чекатиме на вас! Пориньмо разом у польськомовний світ!!! Докладніше про наші заходи читайте у покликанні на прикріплений нижче файл.  /userfiles/Department_of_International_Economics_and_manageme/DnD196_PolcshD196_u_KNEU.doc
 • 23 Серпня 2018

  Головне державне свято України

    Дорогі колеги, співвітчизники! Щиро вітаємо з  Днем Незалежності України всіх, хто своїми діями докладається до нашої спільної справи – розбудови нової європейської України.У цей урочистий день щиро зичимо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, добробуту, життєвих удач та творчих успіхів у високому служінні в ім’я слави України та її працьовитого народу! Бажаємо добра і злагоди, порозуміння, згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього. Слава Україні! https://www.5.ua/suspilstvo/den-nezalezhnosti-ukrainy-2018-kudy-pity-kyievi-ta-iak-posviatkuvaty-176133.html  
 • 04 Червня 2018

  «Відповідальне лідерство – шлях до успіху»

  31 травня в нашому університеті було проведено завершальний етап ІІ апробації освітнього проекту «Відповідальне лідерство – шлях до успіху», у роботі якого брали активну участь викладачі кафедри української мови та літератури (модуль «Ораторське мистецтво»). Сертифікатами нагороджено експертів проекту.
 • 25 Травня 2018

  День філолога

  День філолога — професійне свято філологів. Святкується в Україні 25 травня, на наступний день після Дня слов'янської писемності та культури. Свято відзначається і в інших  слов'янських країнах. Вітаємо всіх колег, бажаємо натхнення в роботі та творчих злетів!
 • 17 Травня 2018

  Всесвітній день вишиванки!

  17 травня відзначаємо  Всесвітній день вишиванки! Це наша національна святиня, символ духовного багатства та мудрості, національний оберіг! Нехай це свято дарує нам щасливу долю та об'єднує українців по всьому світу.  Бажаємо всім чудового настрою та вишиваних яскравих вражень!  
перша :: 1 2 3 :: Остання