Факультет мiжнародної економiки i менеджменту

Новини кафедри

 • 12 Квітня 2019

  Студентський вебінар

  12 квітня в рамках V Міжнародної наукової конференції «Стратегії міжкультурної комунікації в  мовній освіті сучасних університетів» було проведено студентський вебінар, у якому взяли активну участь представники різних факультетів. Студенти презентували свої перші наукові здобутки, відповідали на питання. Присутні наголосили на важливості проведення таких наукових заходів з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого та професійного зростання.
 • 09 Квітня 2019

  Дні науки в КНЕУ

  Шановні колеги! Кафедра бізнес-лінгвістики запрошує 11-12 квітня 2019 р. у рамках ІІ Міжнародного наукового конгресу  взяти участь у V Міжнародній науковій конференції «Стратегії міжкультурної комунікації в мовній освіті сучасних університетів». Чекаємо на плідну наукову співпрацю!
 • 27 Березня 2019

  Стартував новий сертифікаційний курс

  Сертифікаційний курс „Сучасна польськомовна бізнес-комунікація” стартував! 26 березня 2019 р. відбулося перше заняття нового курсу.Лекцію на тему „Українсько-польське партнерство: погляд українського адвоката” для студентів КНЕУ провів пан Ігор Валерійович Колесников, адвокат, Секретар Ради адвокатів України, віце-президент Союзу підприємців - поляків України. Пан Ігор поділився своїми враженнями щодо особливостей ведення бізнесу в Україні та Польщі, окреслив шляхи вирішення суперечливих питань у цій сфері економічної діяльності. Було цікаво, змістовно, студенти жваво обговорювали особливості польсько-українського партнерства в умовах сучасного глобалізованого світу. Дуже дякуємо панові Ігорю за цікаву лекцію та маємо надію на подальшу співпрацю!
 • 19 Березня 2019

  Літературний національний флешмоб до дня народження Ліни Костенко

  Сьогодні 89-й день народження поетеси-легенди сучасної України - Ліни Костенко, яка не заплямувала себе жодними компромісами. У неї завжди вистачало сміливості дивитися правді в очі й боротися словом проти підлості, брехні, зрадництва. Письменниця у 2015 році приєдналася до гуманітарної акції «Другий фронт АТО» і передала на фронт кілька збірок своїх поезій із побажаннями та словами підтримки. Студенти КНЕУ до дня народження Ліни Костенко беруть активну участь у Літературному національному флешмобі "Читаємо твори Ліни Костенко".
 • 12 Березня 2019

  Шевченківський тиждень у КНЕУ

  Свято української мови та поезії з нагоди 205-річниці від дня народження Тараса Шевченка відбулося  в нашому університеті для студентів-іноземців підготовчого відділення та першого курсу. З вітальним словом до присутніх звернулися проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В. І. Чужиков, професор кафедри міжнародної економіки О.А. Швиданенко, директор Інституту англомовних програм О.І. Циркун, завідувач відділенням з підготовки іноземних громадянТ.М.Ковальчук, старший викладач кафедри бізнес-лінгвістики С.А.Чезганов. Іноземці прочитали вірші Т.Г.Шевченка українською та рідною мовою. Шевченківські дні триватимуть у КНЕУ: це й відвідування шевченківських місць Києва, заплановано поїздку до Канева. 14 березня, повідомила викладач кафедри Л.М.Печенікова, студенти-іноземці будуть  писати диктант українською мовою.
 • 05 Березня 2019

  205-а річниця від дня народження Тараса Шевченка

  "Кобзарю, знов я до тебе приходжу, бо ти для мене - совість і закон" (Ліна Костенко). Уся Україна та цивілізований світ на честь 205-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка 9-10 березня традиційно вшановують пам’ять українського поета, художника, громадянина цілою низкою святкових заходів. Студенти КНЕУ до урочистостей брали участь у ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Т.Шевченка, писали есе, презентували цікаві матеріали з власних досліджень творчості митця. Дні вшанування видатного українця було внесено Міжнародною організацією ЮНЕСКО до Календаря пам'ятних дат.
 • 27 Лютого 2019

  Диктант польською мовою

  26 лютого  відбувся  диктант польською мовою серед студентів у рамках свякування Міжнародного дня рідної мови в КНЕУ. Диктант прочитала  делегована до роботи в Києві представник Осередку розвитку польської освіти за кордоном, учитель польської мови - пані Марія Ксьонжек-Замлєвська. Диктант польською мовою в КНЕУ проходив  також як тестувальний етап у відборі студентів, які вивчають польську мову, до сертифікаційного курсу "Сучасна польськомовна бізнес-комунікація"! Дякуємо за участь у написанні диктанту польською мовою, бажаємо подальших успіхів у навчанні!
 • 26 Лютого 2019

  Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни "Українська мова (за професійним спрямуванням)"

  21 лютого відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Українська мова (за професійним спрямуванням)" серед студентів І-ІІІ курсів нефахових спеціальностей закладів вищої освіти України ІІІ-ІV рівнів акредитації.  І місце посіли Чергинець Яна Миколаївна (6Р03, РМ-204, ІІ курс, ф-т маркетингу) та Бортнюк Ольга Сергіївна (6Р04, РК-101, І курс, ф-т маркетингу); ІІ місце - Крачкова Тетяна Сергіївна (072, ФК-101, І курс, ф-т фінансів); ІІІ місце - Мітічкіна Марина Сергіївна (6104, ІА-101, І курс, ІІТЕ). Щиро вітаємо переможців олімпіади, бажаємо успіхів у другому етапі!
 • 21 Лютого 2019

  Сьогодні Міжнародний день рідної мови

  Щороку 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято було запроваджено у листопаді 1999 р. на Генеральній конференції ЮНЕСКО. Із 21 лютого 2000 р. це свято відзначаємо і ми, українці. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, культурним надбанням народу. Українська мова єднає минуле й майбутнє нашої держави, збережімо її для наших нащадків! Щиро вітаємо зі святом! 
 • 20 Лютого 2019

  Олімпіада з української мови

  21 лютого о 14:40 в ауд. 457 (1 корпус КНЕУ) до Міжнародного дня рідної мови  кафедра проводить олімпіаду з української мови. Участь беруть студенти-першокурсники із різних факультетів. Бажаємо успіхів!
перша :: 1 2 3 :: Остання