Факультет мiжнародної економiки i менеджменту

Події

 • 25 Травня 2023
 • 16 Травня 2023

  Ювілейна 90-а щорічна студентська наукова конференція

  Студенти КНЕУ взяли активну участь у роботі ювілейної 90-ої щорічної студентської наукової конференції «ІННОВАЦІЙНІ ПРОЄКТИ ДЛЯ ПІСЛЯВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ УКРАЇНИ», яка відбулася в асинхронному форматі. 
 • 11 Травня 2023
 • 08 Травня 2023

  День пам'яті і примирення

  Цьогоріч 8 травня Україна в умовах повномасштабної війни з росією разом з усім цивілізованим світом відзначає День пам'яті та примирення. Ми віддаємо шану загиблим у Другій світовій війні, майже десять мільйонів українців загинули протягом 1939-1945 року. Ми пам'ятаємо і військових, і цивільних жертв цієї війни, які віддали своє життя за мир і спокій в різних куточках світу! 
 • 27 Квітня 2023

  ІХ Міжнародна наукова конференція «Стратегії міжкультурної комунікації в мовній освіті сучасних університетів».

  27 квітня  на базі нашого університету в дистанційному форматі відбулась щорічна Міжнародна наукова конференція «Стратегії міжкультурної комунікації в мовній освіті сучасних університетів». До з'ясування дискусійних питань долучилися як представники наукових та науково-освітніх кіл нашої країни, так і зарубіжні фахівці. У полі зору дослідників були питання теоретичного і прикладного характеру, перспективи розвитку  міжкультурної комунікації в умовах глобалізації. 
 • 26 Квітня 2023

  Всеукраїнський студентський інтернет-семінар "Любов к отчизні де героїть, там сила вража не устоїть"

  25 квітня відбувся в асинхронному форматі Всеукраїнський студентський інтернет-семінар "Любов к отчизні де героїть, там сила вража не устоїть" Активну участь у заході з нагоди ювілейної дати - 225 років від часу виходу у світ  поеми - взяли студенти вишів Києва, Рівного та Сум. Студентський культурно-освітній марафон підтримали  виступами і студенти-кнеувці з Юридичного інституту, факультетів міжнародної економіки та менеджменту, маркетингу та інших факультетів. Учасники запропонували цікаві артпроєкти, відеоматеріали, тематичні презентації. 
 • 25 Квітня 2023

  Міжнародна наукова конференція «Стратегії міжкультурної комунікації в мовній освіті сучасних університетів»

  Шановні колеги! 27 квітня розпочинає свою роботу в онлайн-форматі  Міжнародна наукова конференція «Стратегії міжкультурної комунікації в мовній освіті сучасних університетів». Запрошуємо вас узяти участь в обговоренні дискусійних питань розвитку міжкультурної комунікації. Див.Інформаційний Лист
 • 19 Квітня 2023

  Студентська наукова конференція «Інноваційні проєкти для післявоєнного відновлення та розвитку України".

  Із 17 квітня по 20 травня в асинхронному режимі проходитиме 90-а щорічна студентська наукова конференція «Інноваційні проєкти для післявоєнного відновлення та розвитку України".  Студенти КНЕУ традиційно беруть активну участь у роботі ювілейної конференції.
 • 14 Квітня 2023

  225 років із часу видання "Енеїди" Івана Котляревського

  З ім’ям фундатора нової української літератури Івана Котляревського, першого її класика, зачинателя української літературної мови, наші сучасники пов’язують найважливіші етапи національного та культурного відродження України. Він перший звернувся до животворних джерел народної мови, зробив її літературною, використав скарби фольклору та етнографії українського народу. Його твори сповнені непідробного гумору, високої, поетичної, щирої любові до свого народу. Цьогоріч на державному рівні країна відзначає 225-річницю з часу виходу «Енеїди» (1798) Івана Котляревського. До цієї події долучилися і наші студенти-кнеувці з надзвичайно цікавими творчими проєктами!
 • 09 Березня 2023

  209 років від дня народження Тараса Шевченка

  Сьогодні відзначаємо 209 років від дня народження Т.Г.Шевченка, без творчості та міцної життєвої позиції якого уявити наш український світ неможливо. Студенти-кнеувці на тематичних заняттях долучаються до традиційних урочистих заходів із вшанування справжнього патріота і видатного митця.