|
- Головна»
- Кафедри»
- Кафедра бізнес-лінгвістики»
- Новини кафедри
Новини кафедри
-
18 Травня 2022
19 травня відзначаємо Всесвітній день вишиванки! Це наша національна святиня, символ духовного багатства та мудрості, національний оберіг і надійна броня! Вишиванка пробуджує патріотичні почуття в серці кожного українця! Вітаємо всіх - і нехай це свято дарує нам щасливу долю, об'єднує українців по всьому світу, надихає на плідну працю заради перемоги і процвітання України!
-
08 Травня 2022
Сьогодні День пам’яті та примирення відзначаємо в умовах повномасштабної війни у власній державі, але ми щиро віримо в нашу Перемогу над злом і в наших героїв, які мужньо захищають рідну землю від російського агресора і виборюють наше право жити щасливо в незалежній і вільній державі! Пишаємось нашими героями, нашим міцним духом! Бажаємо всім міцного здоров’я, витримки та МИРУ в Україні!
-
06 Травня 2022
Кафедра бізнес-лінгвістики КНЕУ у квітні провела перший тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт, організованого на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.
Було відібрано два кращі наукові проєкти, виконані у співавторстві з іноземними студентами:
1. Сковородка Владислава (КНЕУ, Україна) і Єрмак Кароліна-Мілена (Uniwersytet Warszawski, Polska). "Identifying aspects of language problems and the effectiveness of Polish language policy, comparing the language situation in Ukraine and Poland".
2. Бурангулова Владислава (КНЕУ, Україна) і Білєвіч Кацпер (Europa-Universität Viadrina, Frankfurt (Oder), Germany). "Localization of video games in Ukraine".Ці проєкти будуть рекомендовані для участі в другому турі Конкурсу.
-
25 Квітня 2022
Кафедра бізнес-лінгвістики КНЕУ у квітні проводить І тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт, організованого на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. Кращі наукові роботи студентів КНЕУ будуть рекомендовані для участі в другому турі Конкурсу.
-
18 Квітня 2022
21 квітня 2022 року заплановано онлайновий науковий діалог учасників VIII Міжнародної наукової конференції "Стратегії міжкультурної комунікації в мовній освіті сучасних університетів".
Запрошуємо до спілкування й обговорення актуальних трендів мультикультуралізму в національному та глобальному середовищі.
-
18 Квітня 2022
21 квітня 2022 року відділ стилістики, культури мови та соціолінгвістики Інституту української мови НАН України запрошує на науково-теоретичний вебінар "Художньо-публіцистичний дискурс у сучасній мовно-культурній трансформації України". Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet (16:00 - 18:00) Покликання на відеодзвінок: https://meet.google.com/ziz-bgba-biy
-
21 Лютого 2022
16 лютого 2022 року члени кафедри взяли активну участь у міждисциплінарному науковому семінарі "МЕДІЙНИЙ ОБРАЗ УКРАЇНИ". Своїми думками з аудиторією поділилися доповідачки Марина Навальна (Київ) ("Від традиційних до нових українських медіа: особливості функціонування"), Лариса Кравець (Берегово) ("Інтерпретація образу України міжнародними ЗМІ («Німецька хвиля» і «Радіо Свобода»), Майя Дзюба (Рівне) ("Образ Рівненщини в текстах ЗМІ як реальна когнітивна модель"), Олена Маленко (Харків) ("Соціолінгвістичний імідж України в медіадискурсі: своє проти чужого").
-
21 Лютого 2022
Сьогодні до Міжнародного дня рідної мови на заняттях були проведені тематичні бесіди, студенти різних факультетів підготували цікаві повідомлення та написали есе на тему "Рідна мова і національна безпека в країні".
-
20 Лютого 2022
Міжнародний день рідної мови (International Mother Language Day) відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Генеральна конференція ЮНЕСКО 17 листопада 1999 року запровадила це свято з метою сприяння мовній і культурній різноманітності й багатомовності світу. Щиро вітаємо всіх українців зі святом, і нехай українська мова єднає нас навколо держави!
-
14 Лютого 2022
16 лютого 2022 року в рамках міждисциплінарного наукового семінару "МЕДІЙНИЙ ОБРАЗ УКРАЇНИ" відбудеться обговорення актуальних медіалінгвістичних, соціокомунікативних і лінгводидактичних стратегій творення, рецепції та інтерпретації образу УКРАЇНИ в таких науково-дискусійних блоках: 1. Україна у світовому та національному медіапросторі: стійкість і змінність мовних моделей творення іміджу. 2. Лінгвопрагматичні та соціокомунікативні координати медіаконцепту «Україна». 3. Медійний образ України як об’єкт лінгводидактики.
Організатори заходу: Інститут української мови НАН України, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (кафедра бізнес-лінгвістики), Національний університет водного господарства та природокористування (кафедра журналістики та українознавства, кафедра журналістики та мовної комунікації), Харківський національний педагогічний університет імені Г.Сковороди (кафедра українознавства і лінгводидактики).
Зустріч відбуватиметься в онлайновому режимі, приєднатися можна за покликанням
https://us02web.zoom.us/j/84884776767?pwd=NHVOUk1TWUN3WW9HOFhFWFhGTnhNdz09
Семінар розпочнеться об 11 годині.
ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ КОЛЕГ-ФІЛОЛОГІВ ТА ВСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ!
|