Факультет мiжнародної економiки i менеджменту

Новини кафедри

 • 31 Серпня 2022

  1 вересня - День знань

  Шановні колеги, дорогі наші студенти! Новий навчальний рік наша країна розпочинає в дуже неспокійні часи, коли триває війна, розв'язана Росією. Та незважаючи на реалії, які відбуваються, віримо в ПЕРЕМОГУ, чекаємо на МИР! Зі святом, шановне товариство! Віримо, що наші досвідчені колеги та талановита молодь зі своєю нестримною творчою енергією змінять країну на краще та побудують щасливе майбутнє для нашого народу! 
 • 24 Серпня 2022

  31-й День Незалежності України

  Цьогоріч 24 серпня Україна відзначає свій 31-й День Незалежності за умов повномасштабного вторгнення Росії. Свою державність Україна ґартує у важких боях, випробуваннях на міць, зрілість. У кожного з нас є свій фронт, який ми маємо тримати гордо, упевнено та з вірою у ПЕРЕМОГУ! Зі святом, дорогі наші українці! СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ГЕРОЯМ!
 • 23 Серпня 2022

  День Державного Прапора України

  23 серпня наша країна відзначає День Державного Прапора України. Сьогодні це свято має  особливе значення в умовах війни з агресором:  український прапор - символом протистояння окупації, символ державності та міці духу українців! Зі святом, шановні співгромадяни, віримо в нашу перемогу!
 • 03 Червня 2022

  Стартував ІІ тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

  Сьогодні стартував ІІ тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт, організованого на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. Студентка Бурангулова Владислава (КНЕУ, Україна) і Білєвіч Кацпер (Europa-Universität Viadrina, Frankfurt (Oder), Germany) гідно представили свій проєкт "Localization of video games in Ukraine" на підсумковій науково-практичній конференції Конкурсу. Проєкт був високо оцінений і посів 3-є місце у загальному рейтинговому списку робіт учасників ІІ туру Конкурсу, а за результатами захисту робіт на конференції проєкт отримав ДРУГЕ місце!!! Щиро вітаємо наших переможців!
 • 26 Травня 2022

  ІІ Всеукраїнська наукова онлайн-конференція «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ УКРАЇНІСТИКИ ТА ЖУРНАЛІСТИКИ»

   Сьогодні розпочала свою роботу ІІ Всеукраїнська наукова онлайн-конференція «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ УКРАЇНІСТИКИ ТА ЖУРНАЛІСТИКИ». У рамках конференції заплановано роботу круглого столу «Григорій Сковорода – філософ та мислитель», присвяченого 300-річчю від дня його народження. Інформація для приєднання до зустрічі об 11:00 Google Meet:https://meet.google.com/mkt-sfic-njv
 • 25 Травня 2022

  День філолога!

  25 травня – наше професійне свято - День філолога! Сьогодні не тільки наше професійне свято, для кого філологія є покликанням, професією, частиною життя, але й для всіх, хто плекає рідне слово, любить і шанує його. Вітаємо поціновувачів красного слова!  Бажаємо всім колегам незгасної любові до скарбниці рідної мови, цікавих наукових праць, невтомної енергії, міцного здоров’я та здійснення найзаповітніших мрій у такі складні часи випробувань для нашої країни, гуртуємось навколо нашої чарівної мови!
 • 18 Травня 2022

  Всесвітній день вишиванки

  19 травня відзначаємо  Всесвітній день вишиванки! Це наша національна святиня, символ духовного багатства та мудрості, національний оберіг і надійна броня! Вишиванка пробуджує патріотичні почуття в серці кожного українця!  Вітаємо всіх - і нехай це свято дарує нам щасливу долю, об'єднує українців по всьому світу, надихає на плідну працю заради перемоги і процвітання України!
 • 08 Травня 2022

  День пам’яті та примирення

  Сьогодні День пам’яті та примирення відзначаємо в умовах повномасштабної війни у власній державі, але ми щиро віримо в нашу Перемогу над злом і в наших героїв, які мужньо захищають рідну землю від російського агресора і виборюють наше право жити щасливо в незалежній і вільній державі! Пишаємось нашими героями, нашим міцним духом! Бажаємо всім міцного здоров’я, витримки та МИРУ в Україні!
 • 06 Травня 2022

  Перший тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

  Кафедра бізнес-лінгвістики КНЕУ у квітні провела перший тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт, організованого на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.Було відібрано два кращі наукові проєкти,  виконані у співавторстві з іноземними студентами:1. Сковородка Владислава (КНЕУ,  Україна) і  Єрмак Кароліна-Мілена (Uniwersytet Warszawski, Polska). "Identifying aspects of language problems and the effectiveness of Polish language policy, comparing the language situation in Ukraine and Poland".2. Бурангулова Владислава (КНЕУ, Україна) і Білєвіч Кацпер (Europa-Universität Viadrina, Frankfurt (Oder), Germany). "Localization of video games in Ukraine".Ці проєкти  будуть рекомендовані для участі в другому турі Конкурсу. 
 • 25 Квітня 2022

  Перший тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

  Кафедра бізнес-лінгвістики КНЕУ у квітні проводить І тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт, організованого на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. Кращі наукові роботи студентів КНЕУ будуть рекомендовані для участі в другому турі Конкурсу.