Факультет мiжнародної економiки i менеджменту

Новини кафедри

 • 01 Вересня 2021

  Вітаємо з Днем знань!

  Це свято мудрості, творчого натхнення, наполегливої праці допоможе нам об’єднатись і побудувати щасливе майбутнє для нашої країни. Зичимо всім добра, міцного здоров’я, щасливої життєвої та професійної дороги, нехай  здійснюються всі найзаповітніші мрії!
 • 28 Червня 2021

  З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

  Вітаємо із визначним святом нашої країни -  Днем Конституції! Це єдине державне свято, закріплене в самій Конституції України 1996 р., яка затверджує правові основи незалежної України, її суверенітет, територіальну цілісність, забезпечує  всі права, свободи людини та громадянина, відкриває для кожного  широкі перспективи розвитку, створює можливості для утвердження національної свідомості народу, його консолідації. Нехай сьогодні в кожного з нас  міцніє почуття гордості за свою країну, народ та за її Головний Закон, що гарантує нам щасливе життя у власній державі. Добра і злагоди нам усім, порозуміння і згуртованості, через які і пролягає шлях до кращого прийдешнього! Слава Україні!
 • 25 Травня 2021

  З Днем філолога!

  Сьогодні не тільки наше професійне свято, для кого філологія є покликанням, професією, частиною життя, але й для всіх, хто плекає слово, любить літературу. Вітаємо поціновувачів красного слова!  Бажаємо всім колегам незгасної любові до скарбниці рідної мови, цікавих наукових праць, невтомної енергії, міцного здоров’я та здійснення найзаповітніших мрій!
 • 20 Травня 2021

  З Днем вишиванки!

  Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує духовне багатство, високу мудрість, традиційний зв’язок поколінь. Це наш національний оберіг! Український День вишиванки підтримають у більш ніж 50 країнах світу! Нехай це свято зітре кордони й об'єднує українців по всьому світу.  Чудового настрою та різнобарвних вражень! 
 • 10 Травня 2021

  Всеукраїнський студентський науковий інтернет-семінар до 150-річчя від дня народження Василя Стефаника

  Традиційно щороку навесні кафедра організовує мовно-літературні наукові заходи для студентів. Цього року вони присвячені визначній події -  150-річчю від дня народження Василя Стефаника.Запрошуємо до участі у Всеукраїнському студентському науковому інтернет-семінарі “Я душу свою пустив у душу народу...”. У заході беруть участь 6 закладів вищої освіти та більше 70 учасників (робочі мови заходу - українська, польська, англійська, французька).
 • 20 Квітня 2021

  ІV МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВИЙ КОНГРЕС SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE 2021

  У роботі VІІ Міжнародної науково-практичної конференції «СТРАТЕГІЇ МІЖКУЛЬТУРНОЇ КОМУНІКАЦІЇ В МОВНІЙ ОСВІТІ СУЧАСНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ» узяли участь науковці з Німеччини, України, Франції.
 • 24 Березня 2021

  Сучасна польськомовна бізнес-комунікація

  У КНЕУ СТАРТУВАВ ЩОРІЧНИЙ СЕРТИФІКАЦІЙНИЙ КУРС "СУЧАСНА ПОЛЬСЬКОМОВНА БІЗНЕС-КОМУНІКАЦІЯ"!   У середу 24 березня перше заняття з курсу "Сучасна польськомовна бізнес-комунікація" провела відома українська полоністка, кандидат філологічних наук, наукова співробітниця Європейського університету Віадріна у Франкфурті-на-Одері (Німеччина), координаторка Берлінсько-Бранденбурзької регіональної групи Німецько-українського академічного товариства пані Олеся Лазаренко (Olesia Lazarenko).  
 • 08 Березня 2021

  Шевченківські дні в КНЕУ

  В Україні щороку 9 і 10 березня традиційно ми вшановуємо пам’ять українського поета, художника та палкого патріота Тараса Шевченка цілою низкою урочистих заходів.  Ці дні вшанування видатного українця Міжнародна організація ЮНЕСКО внесла до Календаря світових пам'ятних дат. 9 березня о 10:00 - урочисте покладання квітів громадськістю Києва до пам’ятника Тарасові Шевченку.  9-10 березня об 11:00 -  безкоштовне відвідування експозицій Національного музею  Тараса Шевченка (Київ, бул. Т.Шевченка, 12). Студенти різних факультетів КНЕУ беруть активну участь у мовно-літературних конкурсах, урочистих  заходах та тематичних творчих проєктах.
 • 19 Лютого 2021

  21 лютого Міжнародний день рідної мови

  Щороку 21 лютого весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, культурним надбанням народу, вона єднає минуле й майбутнє нашої держави, збережімо її для наших нащадків! До свята на заняттях проведено творчі диспути, мовні конкурси, тематичні бесіди та захист презентацій; літературні квести. Щиро вітаємо зі святом! 
 • 18 Лютого 2021

  Круглий стіл "Лесі Українці - 150"

  У вівторок 23 лютого о 10:30 кафедра журналістики та українознавства Національного університету водного господарства та природокористування запрошує студентів, викладачів і всіх охочих до участі в роботі круглого столу "Хай же промінь твоїх думок поміж нами сяє" з нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки. Захід відбудеться на платформі Google Meet, приєднатися до участі – meet.google.com/osi-mxhk-rah Співорганізатори круглого столу: кафедра бізнес-лінгвістики Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана; кафедра української мови ім. професора К. Ф. Шульжука Рівненського державного гуманітарного університету.
перша :: 1 2 3 :: Остання