Факультет мiжнародної економiки i менеджменту

Новини кафедри

 • 15 Січня 2020

  Запрошуємо до участі в Міжнародному науковому конгресі SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE 2020

  Шановні колеги! Запрошуємо вас до участі у ІІІ Міжнародному науковому конгресі SMART SOCIETY 2020 (2-10 квітня). Докладна інформація про наукові заходи та час і місце проведення за покликанням:   https://www.kneu.dp.ua/ua/area/research/conferences
 • 14 Грудня 2019

  Зустріч з творчістю Нобелівського лауреата

  14 грудня в нашому університеті відбулася літературна зустріч з творчістю польської письменниці Ольги Токарчук -  Нобелівського лауреата з літератури за 2018 р.   У літературних читаннях взяли активну участь студенти, які вивчають польську мову та цікавляться новинами світової літератури, викладачі КНЕУ, а також представники молодіжних організацій Польщі та України (Київська польська молодіжна асоціація "Молоді й креативні", Спілка поляків України, Польська суботня школа в Києві)!  Польський письменник Януш Вишневський писав: «Спільне читання книг вголос пов' язує людей сильніше, ніж спільна виплата кредиту». Справді, сьогодні, читаючи твори письменниці, ми стали згуртованішими та ближчими, відчули хвилювання пані Ольги Токарчук під час виступу на врученні Нобелівської  нагороди, гостро сприймали проблеми та переживання головних героїв її оповідань,  згадували контроверсійні моменти в її творчості... Літературні читання збагатили нас новими художніми враженнями і новими знайомствами. Ми раді, що наш університет ( зокрема, кафедра бізнес-лінгвістики КНЕУ), традиційно активно долучається до літературного, мистецького та світського життя польської спільноти у Києві.
 • 09 Грудня 2019

  Літературні читання в КНЕУ

  У суботу 14 грудня 2019 року в КНЕУ відбудуться літературні читання, присвячені творчості польської письменниці Ольги Токарчук, яка є Нобелівським лауреатом з літератури 2019 року. Організатори заходу - Київська польська молодіжна асоціація "Молоді й креативні", співорганізатори -  Спілка поляків України, Польська суботня школа в Києві та кафедра бізнес-лінгвістики КНЕУ. Щиро запрошуємо всіх охочих узяти участь у читаннях!
 • 09 Листопада 2019

  9 листопада - День української писемності та мови

  9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови! Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, культурним надбанням, яким пишається наш народ. Українська мова єднає минуле й майбутнє нашої держави. Щиро вітаємо зі святом! Хай наше рідне слово завжди буде оберегом та духовним джерелом життя!
 • 05 Листопада 2019

  Диктант до Дня української писемності та мови

  Традиційно напередодні свята кафедра проводить загальноуніверситетський захід - написання диктанту. Активну участь узяли студенти різних факультетів, викладачі, шанувальники рідного слова! Щороку кількість учасників невпинно зростає!
 • 30 Жовтня 2019
 • 30 Жовтня 2019

  Заходи до Дня української писемності та мови

  Cтуденти-першокурсники факультету економіки та управління (ЕДП-101,102) та Інституту інформаційних технологій в економіці (ІН-101,102) взяли активну участь у конкурсі творів-мініатюр "Мова - це те, що в'яже покоління з поколінням...", а також підготували цікаві тематичні презентації та доповіді "Література рідного краю" (про письменників своєї маленької батьківщини).
 • 05 Жовтня 2019

  Міжнародний день працівників освіти

  Колектив кафедри щиро вітає всіх працівників сфери освіти із професійним святом! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, натхнення і творчих злетів у благородній роботі з формування й розвитку молодого покоління, добра, миру і злагоди!
 • 23 Вересня 2019

  Міжкафедральний інтерактивний семінар

  20 вересня в рамках святкування Днів Польщі в КНЕУ кафедра бізнес-лінгвістики спільно з кафедрою управління персоналом та економіки праці провели міжкафедральний інтерактивний семінар "Польська мова в економічному ВНЗ: досвід, міжнародна співпраця, перспективи".  У семінарі взяли участь  запрошені гості: викладачі польських ВНЗ пан Єжи Кажьмєрчик (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu) та пані Марія Агнєшка Пашковіч (Uniwersytet Zielonogorski), а також професор кафедри управління персоналом та економіки праці  Гриненко Анатолій Михайлович, викладач кафедри управління персоналом та економіки праці  Кирилюк Володимир Вікторович. Вела просемінар доцент, викладач польської мови Бондарчук Лариса Михайлівна. Студенти  2 курсу МЕіМ КНЕУ,  які вивчають польську мову, дізналися більше про Польщу та польські реалії, особливості освіти у Польщі, поспілкувалися з носіями польської мови та систематизували свої знання... Щиро дякуємо нашим польським колегам за цікаве заняття і маємо надію на подальшу співпрацю!  
 • 08 Вересня 2019

  Національні польські читання в КНЕУ

  Традиційно на початку вересня в рамках святкування Днів Польщі в КНЕУ проходять "Національні польські читання". 7 вересня в нашому університеті представник Констульства РП у Києві пан Яцек Гоцловський, члени Спілки поляків України, учні Польської суботньої школи м.Києва, учасники польських організацій "Червоні маки", "Молоді й креативні", а також студенти КНЕУ, які вивчають польську мову, із задоволенням читали польські новели, спілкувалися польською мовою. Кафедра бізнес-лінгвістики КНЕУ активно підтримує та сприяє розвитку польсько-українського партнерства. Вивчай польську з нами в КНЕУ!
перша :: 1 2 3 :: Остання