Факультет мiжнародної економiки i менеджменту

Новини кафедри

 • 09 Березня 2023

  209 років від дня народження Тараса Шевченка

  Сьогодні відзначаємо 209 років від дня народження Т.Г.Шевченка, без творчості та міцної життєвої позиції якого уявити наш український світ неможливо. Студенти-кнеувці на тематичних заняттях долучаються до традиційних урочистих заходів із вшанування справжнього патріота і видатного митця.
 • 05 Березня 2023

  Шевченківські дні в КНЕУ

  Скрізь століття наш пророк і видатний громадянин мобілізує духовний фронт співвітчизників, а ми дивимось на постать Т.Г.Шевченка крізь призму важких випробувань сьогодення. Уся Україна і цивілізований світ на честь річниці від дня народження Тараса Шевченка 9-10 березня традиційно вшановують пам’ять українського поета, художника та громадянина Тараса Шевченка цілою низкою урочистих заходів. Студенти КНЕУ беруть активну участь у різних творчих проєктах, читаннях поезій митця, які завжди гуртують нас навколо палкого й натхненного українського слова Тараса Шевченка.
 • 21 Лютого 2023

  21 лютого - Міжнародний день рідної мови

  Щороку 21 лютого весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято було запроваджено у листопаді 1999 року на Генеральній конференції ЮНЕСКО. Починаючи з 21 лютого 2000 року, це свято відзначаємо і ми, українці. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, культурним надбанням народу. Українська мова єднає минуле й майбутнє нашої держави, збережімо її для наших нащадків! Мова гуртує нас навколо держави, прокладає шлях до перемоги, допомагає відродитися українському духу свободи на власній землі!Щиро вітаємо зі святом!
 • 18 Лютого 2023

  Заходи до Міжнародного дня рідної мови

  21 лютого - Міжнародний день рідної мови. У ці дні важких випробувань в нашій країні точно змінилося ставлення і до питань мовних, тому так по-особливому звучать сьогодні слова рідної мови. Заплановано проведення кафедральних урочистостей з нагоди свята. Студенти різних факультетів беруть активну участь у тематичних флешмобах та фотоквестах, бесідах, читаннях поезій улюблених авторів, готують творчі проєкти! 
 • 12 Січня 2023

  Наукові здобутки кафедри_2022

  За минулий рік маємо науковий доробок кафедри: "Лінгвосвіт сучасної фахової комунікації" : монографія [Електронний ресурс] / Колеснікова І., Краснопольська Н., Малевич Л., Товстенко В., Ярошевич І. ; упоряд. Л. Козловська. Київ. КНЕУ, 2022. 200 с. Заплановано і на новий рік видання теоретичних напрацювань фахівців кафедри.
 • 10 Січня 2023

  Традиційні польські читання

  3 вересня 2022 року в КНЕУ кафедра бізнес-лінгвістики традиційно організувала акцію Narodowe Czytanie. У заході щорічно беруть участь студенти університету, які вивчають польську мову, викладачі, запрошені гості. Цього року разом з поляками всього світу читали «Балади і романси» Адама Міцкевича. Кафедра зареєстрована на сайті Президента Республіки Польщі як учасник цих читань, отримала офіційний лист-подяку від президентської пари, під патронатом якої відбуваються читання, та ексклюзивний екземпляр книги, виданої для учасників читань. 
 • 04 Грудня 2022

  Вітаємо учасників Всеукраїнського студентського наукового інтернет-семінару

  2 грудня в онлайн-форматі відбуся Всеукраїнський  студентський науковий інтернет-семінар, присвячений 300-річчю від дня народження Григорія Сковороди «Роби те, до чого народжений».Тематичні напрями  студентських проєктів: 1.Життєвий і творчий шлях Григорія Сковороди.2.Філософська спадщина Г.Сковороди як скарбниця національної культури.3.Сковородинівські студії. Літературні читання улюблених творів митця. 4.Конкурс фотоцитат («Хто добре запалився, той добре почав, а добре почати – це наполовину завершити» (Григорій Савич Сковорода). Учасники заходу отримали сертифікати.   
 • 04 Грудня 2022

  Міжнародний науковий конгрес «SOCIETY OF AMBIENT INTELIGENCE»

  У 2022 році вже в п’ятий раз поспіль студенти КНЕУ (за підтримки кафедри бізнес-лінгвістики) взяли участь у Міжнародному науковому конгресі «SOCIETY OF AMBIENT INTELIGENCE».Студентки 3 курсу факультету міжнародної економіки і менеджменту Бурангулова Влада та Сковородка Владислава отримали сертифікати Конгресу, а також мають у своєму науковому доробку міжнародне стажування та публікацію в науковому виданні в Празі. Щиро вітаємо студенток із першим серйозним кроком у царині науки та бажаємо подальших наукових звершень!Візія Конгресу - це організація багатогранної, відкритої наукової платформи для співпраці академічної спільноти та реального сектору економіки з метою отримання нових знань обмін інформацією та передовим досвідом. Інтегрованою й логічною в Конгресі є традиційна студентська секція, де молоді науковці презентують свої наукові здобутки та обмінюються досвідом зі колегами зі всього світу.
 • 11 Листопада 2022

  Вітаємо польських друзів та партнерів з Днем Незалежності!

  Кафедра бізнес-лінгвістики КНЕУ щиро вітає польських друзів та партнерів з Днем Незалежності!Бажаємо процвітання, благополуччя кожному, професійних та наукових звершень, амбіційних планів та їх неодмінного втілення! Дякуємо справжнім друзям за підтримку у складний воєнний час!
 • 08 Листопада 2022

  Заходи до Дня української писемності та мови

  До Дня української писемності та мови, який по-особливому відзначаємо саме зараз, наші студенти презентують  проєкт  "Поезія з укриття" та активно беруть участь в інших урочистих заходах. Надзвичайно актуально звучать сьогодні слова Лесі Українки:"Слово, чому ти не твердая криця,що серед бою так ясно іскриться?Чом ти не гострий, безжалісний меч,Той, що здійма вражі голови з плеч?"