Факультет мiжнародної економiки i менеджменту

Новини кафедри

 • 23 Серпня 2019

  З Днем Незалежності України!

  Дорогі колеги, співвітчизники, щиро вітаємо з Днем Незалежності України — найбільшим національним святом! У цей урочистий день щиро зичимо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, добробуту, життєвих удач та творчих успіхів у високому служінні в ім’я слави України та її працьовитого народу! Бажаємо всім щастя, добра, злагоди і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя та кращого прийдешнього. Нехай невичерпним буде джерело нашої віри, надії й любові до України! 
 • 29 Травня 2019

  Круглий стіл "Словникова спадщина України"

  Сьогодні відбувся круглий стіл за участі пана Ростислава Воронезького, одного з фундаторів проєктів «Словникова спадщина України» та «Українська граматична класика» громадської організації «Ротарі клуб Київ-сіті». Кафедру бізнес-лінгвістики відзначено за плідну науково-просвітницьку діяльність. Університету, бібліотеці подаровані унікальні видання періоду «репресованого мовознавчого відродження». 
 • 25 Травня 2019

  День філолога

  25 травня – День філолога, наше професійне свято! Вітаємо всіх поціновувачів красного слова! Філологія - одна з найцікавіших наук, вона дозволяє професійно проводити аналіз письмових текстів, спираючись на основу їх змістовної частини, стилістичної і мовної конструкції, встановлюючи з високою точністю унікальну історію і сутність духовної культури суспільства. Любов до слова  об’єднала багатьох випускників та викладачів різних факультетів нашого вишу.
 • 19 Травня 2019

  "Українська термінологія і сучасність"

  16-17 травня наукові дослідження викладачів кафедри були представлені на Міжнародній науковій конференції "Українська термінологія і сучасність" (НАН України, Інститут української мови).
 • 15 Травня 2019

  Всесвітній день вишиванки

  16 травня - Всесвітній день вишиванки! Вишиванка - це наша національна святиня, символ духовного багатства, мудрості та національний оберіг!   У Всесвітній день вишиванки 16 травня прийдіть до університету у вишиванці, зробіть світлину та викладіть її у мережу з #ВишиванийКНЕУ! Підтримайте флешмоб #ВишиванийКНЕУ!  
 • 13 Травня 2019

  Міжнародні довженківські читання

  Запрошуємо всіх охочих до участі у ДРУГИХ МІЖНАРОДНИХ ДОВЖЕНКІВСЬКИХ ЧИТАННЯХ «Ношу я царство свободи у своєму серці», які відбудуться 16 травня 2019 р. о 10:00 в актовій залі КНЕУ.       
 • 08 Травня 2019

  Дні пам'яті та примирення

  8 та 9 травня в Україні та в усьому світі відзначають Дні пам’яті та примирення. Ці дні присвячені мільйонам людей, чиє життя було обірвано війною, воїнам і мирному населенню – усім загиблим і тим, хто вижив і пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Пам`ятаємо - значить перемагаємо!
 • 30 Квітня 2019

  Вітаємо переможців Всеукраїнської студентської олімпіади!

  18 квітня відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни "Українська мова (за професійним спрямуванням)", основним завданням якої є стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді. Це особливе випробування, інтелектуальне змагання на освітньому просторі України. Вітаємо переможців - студентів факультету маркетингу Чергинець Яну (ІІ курс) та Бортнюк Ольгу (І курс) (номінація "Талановитий промовець")!
 • 27 Квітня 2019

  Вітаємо з Великоднем!

  У день Христового Воскресіння наші серця сповнюються безмежною радістю, це день перемоги добра і любові на землі! Вітаємо із Великоднем, бажаємо миру, достатку, єдності й Божої ласки всім! Нехай життя наше буде чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна паска, яскравим, як українська писанка! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!  
 • 23 Квітня 2019

  Сьогодні Всесвітній день книги

  23 квітня - Всесвітній день книги та авторського права. Студенти-першокурсники факультету маркетингу до свята декламували на заняттях улюблені поезії українських митців та власні вірші! 
перша :: 1 2 3 :: Остання