Факультет мiжнародної економiки i менеджменту

Новини кафедри

 • 05 Жовтня 2019

  Міжнародний день працівників освіти

  Колектив кафедри щиро вітає всіх працівників сфери освіти із професійним святом! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, натхнення і творчих злетів у благородній роботі з формування й розвитку молодого покоління, добра, миру і злагоди!
 • 23 Вересня 2019

  Міжкафедральний інтерактивний семінар

  20 вересня в рамках святкування Днів Польщі в КНЕУ кафедра бізнес-лінгвістики спільно з кафедрою управління персоналом та економіки праці провели міжкафедральний інтерактивний семінар "Польська мова в економічному ВНЗ: досвід, міжнародна співпраця, перспективи".  У семінарі взяли участь  запрошені гості: викладачі польських ВНЗ пан Єжи Кажьмєрчик (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu) та пані Марія Агнєшка Пашковіч (Uniwersytet Zielonogorski), а також професор кафедри управління персоналом та економіки праці  Гриненко Анатолій Михайлович, викладач кафедри управління персоналом та економіки праці  Кирилюк Володимир Вікторович. Вела просемінар доцент, викладач польської мови Бондарчук Лариса Михайлівна. Студенти  2 курсу МЕіМ КНЕУ,  які вивчають польську мову, дізналися більше про Польщу та польські реалії, особливості освіти у Польщі, поспілкувалися з носіями польської мови та систематизували свої знання... Щиро дякуємо нашим польським колегам за цікаве заняття і маємо надію на подальшу співпрацю!  
 • 08 Вересня 2019

  Національні польські читання в КНЕУ

  Традиційно на початку вересня в рамках святкування Днів Польщі в КНЕУ проходять "Національні польські читання". 7 вересня в нашому університеті представник Констульства РП у Києві пан Яцек Гоцловський, члени Спілки поляків України, учні Польської суботньої школи м.Києва, учасники польських організацій "Червоні маки", "Молоді й креативні", а також студенти КНЕУ, які вивчають польську мову, із задоволенням читали польські новели, спілкувалися польською мовою. Кафедра бізнес-лінгвістики КНЕУ активно підтримує та сприяє розвитку польсько-українського партнерства. Вивчай польську з нами в КНЕУ!
 • 01 Вересня 2019

  День знань

  Шановні колеги, дорогі наші студенти! Щиро вітаємо з Днем знань! Це свято допоможе нам об’єднатись і побудувати щасливе майбутнє нашої країни! Це свято мудрості і наполегливої праці. Добра всім, міцного здоров’я, творчого натхнення! Усім студентам бажаємо щасливої життєвої та професійної дороги, хай  здійснюються найзаповітніші мрії!
 • 27 Серпня 2019

  Вшанування пам'яті Івана Франка

  Сьогодні день пам’яті українського письменника, мислителя та громадського діяча Івана Франка (27.08.1856-27.051916) І.Франко приділяв увагу питанню літературної мови, написавши такі праці: «Етимологія і фонетика в южноруській літературі», «Літературна мова і діалекти», «Причинки до української ономастики». Франко обстоював думку про єдину українську літературну мову, вироблену на наддніпрянських діалектах і збагачену західноукраїнськими говірками. 
 • 23 Серпня 2019

  З Днем Незалежності України!

  Дорогі колеги, співвітчизники, щиро вітаємо з Днем Незалежності України — найбільшим національним святом! У цей урочистий день щиро зичимо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, добробуту, життєвих удач та творчих успіхів у високому служінні в ім’я слави України та її працьовитого народу! Бажаємо всім щастя, добра, злагоди і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя та кращого прийдешнього. Нехай невичерпним буде джерело нашої віри, надії й любові до України! 
 • 29 Травня 2019

  Круглий стіл "Словникова спадщина України"

  Сьогодні відбувся круглий стіл за участі пана Ростислава Воронезького, одного з фундаторів проєктів «Словникова спадщина України» та «Українська граматична класика» громадської організації «Ротарі клуб Київ-сіті». Кафедру бізнес-лінгвістики відзначено за плідну науково-просвітницьку діяльність. Університету, бібліотеці подаровані унікальні видання періоду «репресованого мовознавчого відродження». 
 • 25 Травня 2019

  День філолога

  25 травня – День філолога, наше професійне свято! Вітаємо всіх поціновувачів красного слова! Філологія - одна з найцікавіших наук, вона дозволяє професійно проводити аналіз письмових текстів, спираючись на основу їх змістовної частини, стилістичної і мовної конструкції, встановлюючи з високою точністю унікальну історію і сутність духовної культури суспільства. Любов до слова  об’єднала багатьох випускників та викладачів різних факультетів нашого вишу.
 • 19 Травня 2019

  "Українська термінологія і сучасність"

  16-17 травня наукові дослідження викладачів кафедри були представлені на Міжнародній науковій конференції "Українська термінологія і сучасність" (НАН України, Інститут української мови).
 • 15 Травня 2019

  Всесвітній день вишиванки

  16 травня - Всесвітній день вишиванки! Вишиванка - це наша національна святиня, символ духовного багатства, мудрості та національний оберіг!   У Всесвітній день вишиванки 16 травня прийдіть до університету у вишиванці, зробіть світлину та викладіть її у мережу з #ВишиванийКНЕУ! Підтримайте флешмоб #ВишиванийКНЕУ!  
перша :: 1 2 3 :: Остання