Факультет мiжнародної економiки i менеджменту

Мозговий Олег Миколайович

Кафедра: Кафедра міжнародних фінансів
Посада: Завідуючий кафедри міжнародних фінансів, професор
Вчене звання: професор
Науковий ступінь: доктор економічних наук
Стаж роботи: 25 років
Біографія:

 

Освіта – вища. У 1980 році закінчив Київський інститут народного господарства, здобув кваліфікацію економіста. У 1988 році захистив кандидатську дисертацію. У 1999 році захистив докторську дисертацію на тему «Формування системи регулювання фондового ринку України (методологія та організація)» в Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана. Працював на посадах декана факультету міжнародних економічних відносин, міжнародної економіки і права, завідувача кафедри міжнародних фінансів. Доктор економічних наук, професор, академік Міжнародної славянської академії наук.

Протягом 9 років (з 1995 р.) обіймав посаду Голови Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку. З жовтня 2004 р. по лютий 2005 р. – радник Першого віце-прем’єр міністра України. З жовтня 2008 р. по березень 2009 р. обіймав посаду члена Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України – директор департаменту нагляду за кредитними установами.

Викладає дисципліни: Фондовий ринок

Має великий досвід у роботі з аспірантами та докторантами. Під керівництвом Олега Миколайовича на факультеті підготовлено плеяду докторів та кандидатів економічних наук, які плідно працюють, здобуваючи славу для нашого Університету та України на світовій арені.

Нагороди:

У 2002 року був нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України

У 2003 році присвоєно почесне звання «Заслужений економіст України», був нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України

У 2008 році Мозговий О.М. був нагороджений орденом «За заслуги III ступеня»

 У 2013 нагороджений орденом «За заслуги» ІІ ступеня

Має І-й ранг державного службовця, є членом спілки економістів України.