КНЕУ - Новини кафедри

Факультет мiжнародної економiки i менеджменту

Новини кафедри

 • 04 Червня 2018

  «Відповідальне лідерство – шлях до успіху»

  31 травня в нашому університеті було проведено завершальний етап ІІ апробації освітнього проекту «Відповідальне лідерство – шлях до успіху», у роботі якого брали активну участь викладачі кафедри української мови та літератури (модуль «Ораторське мистецтво»). Сертифікатами нагороджено експертів проекту.
 • 25 Травня 2018

  День філолога

  День філолога — професійне свято філологів. Святкується в Україні 25 травня, на наступний день після Дня слов'янської писемності та культури. Свято відзначається і в інших  слов'янських країнах. Вітаємо всіх колег, бажаємо натхнення в роботі та творчих злетів!
 • 17 Травня 2018

  Всесвітній день вишиванки!

  17 травня відзначаємо  Всесвітній день вишиванки! Це наша національна святиня, символ духовного багатства та мудрості, національний оберіг! Нехай це свято дарує нам щасливу долю та об'єднує українців по всьому світу.  Бажаємо всім чудового настрою та вишиваних яскравих вражень!  
 • 14 Травня 2018

  #ВишиванийКНЕУ

   У Всесвітній день вишиванки 17 травня прийдіть до університету у вишиванці, зробіть світлину та викладіть її у мережу з #ВишиванийКНЕУ! Підтримайте флешмоб #ВишиванийКНЕУ!
 • 03 Травня 2018

  Вітаємо переможців студентської олімпіади

  Радо вітаємо також ще одного представника студентства КНЕУ з перемогою в І турі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади ("Українська мова (за професійним спрямуванням)" в номінації "Ерудит-лексикознавець")  - Хомяк Вікторію Олександрівну (1 курс МЕіМ, 5 гр.,спеціальність "Міжнародна економіка"). Бажаємо подальших наукових звершень!
 • 01 Травня 2018

  Студентська олімпіада

  Щиро вітаємо з перемогою в І турі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади ("Українська мова (за професійним спрямуванням)" в номінації "За ґрунтовність лінгвістичних знань") Кулибабу Софію Володимирівну (факультет економіки та управління, спец. 6е04 «Менеджмент бізнес-організацій» , група ЕО-101, 1 курс). Бажаємо успіхів на науковій та навчальній ниві!
 • 29 Квітня 2018

  Довженківські читання

  Запрошуємо взяти участь 17-18 травня 2018р. у  Міжнародних  довженківських  читаннях «Ношу я царство свободи у своєму серці» (Київ, КНЕУ).   Електронна адреса для заявок   conference_kneu@ukr.net
 • 24 Квітня 2018

  Дні науки в стінах КНЕУ

  23 квітня 2018 р. о 14.40 відбулася щорічна студентська наукова конференція, у якій брали активну участь студенти різних факультетів нашого вишу. Наукові дослідження учасників були присвячені актуальним питанням культури усної та писемної мови, особливостям мови рекламних текстів, мистецтву публічного виступу тощо.
 • 16 Квітня 2018

  Конкурс декламації патріотичних віршів польською мовою

  UWAGA! KONKURS RECZTATORSKI! 24 квітня 2018 р. о 10.00 в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбудеться фінальний етап міського Конкурсу декламації патріотичних віршів польською мовою, присвячений 100-річчю Незалежності Польщі (ауд. 263, 1 корпус). У конкурсі братимуть участь фіналісти попередніх етапів: учні Польської Суботньої Школи м. Києва, представники молодіжних польських організацій Києва, студенти КНЕУ, які вивчають польську мову. Запрошуємо всіх охочих відвідати захід і послухати польську патріотичну поезію.  
 • 02 Квітня 2018

  100 років від дня народження Олеся Гончара

  3 квітня відзначаємо 100-річчя від дня народження видатного українського письменника, громадського діяча та палкого патріота, першого лауреата Національної премії ім.Т.Шевченка, Голови Спілки письменників України, академіка НАН України, Героя України Олеся Гончара. На семінарських заняттях з вибіркових дисциплін відбудуться Літературні читання пам`яті Олеся Гончара. «Бережіть собори душ своїх… Бо з усього найгіршого, що може бути в людині, душа заяча, душа раба!» (Олесь Гончар)
перша :: 1 2 3 :: Остання