Факультет мiжнародної економiки i менеджменту

Новини кафедри

 • 16 Квітня 2018

  Конкурс декламації патріотичних віршів польською мовою

  UWAGA! KONKURS RECZTATORSKI! 24 квітня 2018 р. о 10.00 в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбудеться фінальний етап міського Конкурсу декламації патріотичних віршів польською мовою, присвячений 100-річчю Незалежності Польщі (ауд. 263, 1 корпус). У конкурсі братимуть участь фіналісти попередніх етапів: учні Польської Суботньої Школи м. Києва, представники молодіжних польських організацій Києва, студенти КНЕУ, які вивчають польську мову. Запрошуємо всіх охочих відвідати захід і послухати польську патріотичну поезію.  
 • 02 Квітня 2018

  100 років від дня народження Олеся Гончара

  3 квітня відзначаємо 100-річчя від дня народження видатного українського письменника, громадського діяча та палкого патріота, першого лауреата Національної премії ім.Т.Шевченка, Голови Спілки письменників України, академіка НАН України, Героя України Олеся Гончара. На семінарських заняттях з вибіркових дисциплін відбудуться Літературні читання пам`яті Олеся Гончара. «Бережіть собори душ своїх… Бо з усього найгіршого, що може бути в людині, душа заяча, душа раба!» (Олесь Гончар)
 • 25 Березня 2018

  Студентський проект

  Шановні студенти! Приєднуйтеся до акції "Чистий університет"! Будьте охайними, увічливими, не смітіть!!! Майбутні лінгворекламісти розробили для вас заклики і слогани-заохочення, які підбадьорять кожного і підштовхнуть до правильного вибору!!! Уперед , до європейських стандартів і норм вихованої людини!!! Дякуємо за чистий університет!!!
 • 21 Березня 2018
 • 20 Березня 2018

  Невідомий Шевченко

  У Шевченківські дні студенти-іноземці 1 курсу групи ВФ-101 (викладач української мови Бедько І.В.) відвідали  Національний музей Т.Г.Шевченка у Києві,  ознайомились з унікальною експозицією, особистими листами та рукописами поета, рідкісними фотографіями митця, першодруками, з особистими речами Кобзаря, дізнались про цікаві факти його біографії, переглянули оригінальні малярські роботи Шевченка, його офорти, гравюри, побачили на власні очі славнозвісний портрет В.Жуковського. Наприкінці екскурсії студенти  декламували вірші Т. Шевченка та фотографувались на згадку про захід.
 • 06 Березня 2018

  Шевченківські дні

  Уся Україна та цивілізований світ традиційно вшановують 9-10 березня  пам’ять видатного українського поета, художника та громадянина Тараса Шевченка цілою низкою урочистих заходів. Ці дні було внесено Міжнародною організацією ЮНЕСКО до Календаря пам'ятних дат, адже ім’я Великого Кобзаря - це символ України. Студенти КНЕУ 1 курсу з вибіркової дисципліни "Практична риторика" підготували тематичні презентації та промови в дистанційному режимі.
 • 27 Лютого 2018

  Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції

  Шановні колеги! 15 березня 2018 р. запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Стратегії міжкультурної комунікації в мовній освіті сучасного ВНЗ». Робочі мови конференції: українська, англійська, німецька, французька, польська. Тематичні напрями роботи конференції: 1. Теоретичні та прикладні проблеми розвитку міжкультурної комунікації. 2. Мовне моделювання міжкультурної комунікації в умовах глобалізації. 3.  Трансформація національних педагогічних стратегій мовної підготовки в траєкторії професійної освіти.
 • 19 Лютого 2018

  21 лютого весь цивілізований світ відзначає Міжнародний день рідної мови

  Щороку до Міжнародного дня рідної мови (21 лютого) кафедра проводить олімпіаду з української мови серед студентів нашого університету! Вітаємо переможців цього року!  
 • 18 Лютого 2018

  Вітаємо переможців олімпіади

  За результатами олімпіади з української мови І місце посіли студенти: Хом`як Вікторія (факультет міжнародної економіки та менеджменту, 1к., гр.МЕ-105, викладач - Терещенко С.І.), Кулібаба Софія (факультет економіки та управління, 1 к., гр.ЕО-101, викладач - Товстенко В.Р.); ІІ місце - Ємельянова Ксенія (факультет міжнародної економіки та менеджменту,1 к., гр. МО-3, викладач - Ярошевич І.А.); ІІІ місце - Пернарівська О.О.(факультет обліку та податкового менеджменту, 1 к., гр.ОА-101, викладач - Козловська Л.С.), Кашуба О.А. (факультет міжнародної економіки та менеджменту, 1к.,МЕ-104, викладач - Ковтунець О.С.), Спіцина Валерія (факультет міжнародної економіки та менеджменту, 1к., 6МО-1, 5 гр., викладач - Терещенко С.І.). Щиро вітаємо з перемогою!
 • 14 Лютого 2018

  Олімпіада з української мови-2018

  Кафедра до Міжнародного дня рідної мови проводить серед студентства нашого університету Олімпіаду з української мови «Нове життя нового прагне слова!» (М.Рильський) Чекаємо всіх охочих 16 лютого о 14.40 в ауд. 421 (1-й корпус).
перша :: 1 2 3 :: Остання