Біржова універсіада29 Березня 2012р.

З 1 лютого до 15 березня 2012 року під патронатом Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку (ДКЦПФР) та Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України (АРІФРУ), вперше в історії фондового ринку України, пройшов конкурс, в рамках якого студенти ВУЗів країни змагалися в ході реальної біржової торгівлі. В змаганні прийняли участь понад 550 студентів у складі 116 команд з 63 вищих учбових закладів країни.

28 березня 2012 року відбулася офіційна церемонія нагородження переможців «Біржової УНІВЕРсіади», де бронзовим призером в індивідуальному заліку стала студентка третього курсу факультету МЕіМ – Зінченко Ганна, яка розділила свою перемогу з усіма учасниками команди факультету: Аліною Врублевською, Ярославом Забарою, Кирилом Кулаковським, Віталіною Мельник, Олександром Павленко, Юрієм Філіпчуком.

Організатори заходу висловили подяку факультету МЕіМ в особі тренера команди, Ірини Зарицької, за активну участь у проведенні проекту «Біржова УНІВЕРсіада 2012» та високий рівень підготовки учасників команди «МЕіМ КНЕУ».