Нові можливості для тих, хто обирає магістерську програму «Європейська інтеграція»13 Липня 2011р.

Основним напрямком реалізації навчального плану упродовж 2011/2012 року буде розвиток дисциплін, що пов’язані з «Європейським бізнесом», а це надасть можливість випускникам працевлаштовуватись у провідних європейських компаніях, включаючи спільні підприємства. Значною мірою цьому сприятиме реалізація цілого ряду міжнародних проектів кафедри, зокрема:

• спільного проекту «Україна-Польща» щодо навчання двох-трьох магістрантів у Варшавському університеті на факультеті економіки та управління (англомовна програма без оплати за навчання, передбачається невелика стипендія);
  • спільної програми обміну студентами зі школою бізнесу Ліонського університету I.A.E. Lyon. Плата за навчання не перевищує 600 € на рік (англомовна програма, обов’язкова наявність сертифікату TOEFL, існує також можливість навчатися французькою мовою);
  • диверсифікація баз практики, що дозволить краще працевлаштуватися після завершення навчання.