ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ Мусієць Тетяну Вікторівну20 Лютого 2023р.

ШАНОВНА ТЕТЯНО ВІКТОРІВНО!

Прийміть наші найщиріші вітання з Ювілеєм!

Для Вас наш університет є alma-mater, в якому Ви з успіхом захистили кандидатську дисертацію і продовжуєте активно займатись викладацькою та науковою діяльністю.

Ваша відповідальність, працелюбність, висока самовіддача і професіоналізм забезпечили Вам повагу серед колег, аспірантів та студентської молоді.

Своєю кропіткою та наполегливою працею Ви робите значний внесок у процес підготовки майбутніх економістів-міжнародників. Під Вашим керівництвом успішно захищаються кандидатські дисертації. Ви є автором багатьох наукових та науково-методичних праць.

Нехай накопичений професійний досвід та життєва мудрість допоможуть досягти Вам нових висот! Нехай збудуться Ваші заповітні мрії та примножаться миті радості, любові та оптимізму!

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, родинного затишку та благополуччя! Нехай Господь береже Вас і Вашу родину!

З повагою, колектив кафедри міжнародних фінансів