ПРИВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ МОЗГОВОГО ОЛЕГА МИКОЛАЙОВИЧА19 Лютого 2023р.

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ

МОЗГОВОГО ОЛЕГА МИКОЛАЙОВИЧА

Заслуженого економіста України, доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри міжнародних фінансів!

ШАНОВНИЙ ОЛЕЖЕ МИКОЛАЙОВИЧУ!

Прийміть наші найтепліші вітання з нагоди Ювілею!

Дякуємо Вам за багаторічну плідну працю на благо рідної кафедри, провідного факультету, нашого найкращого університету та всієї України!

Засновник і завідувач кафедри міжнародних фінансів!

Перший декан факультету Міжнародної економіки і менеджменту!

Перший Голова Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку України! Ідеолог розвитку вітчизняного ринку цінних паперів!

Фундатор вітчизняної наукової школи фондового ринку!

Нагороджений орденом «За заслуги» ІІ ступеня за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави!

Пишаємося Вашими професійними здобутками та науковими досягненнями, дякуємо за можливість працювати під Вашим мудрим керівництвом і разом досягати нових звершень! Безмежно цінуємо Вашу людяність, щирість та доброзичливість!

Шануємо Вашу відданість та професіоналізм у науковій та педагогічній діяльності! Підготовлені Вами доктори та кандидати економічних наук плідно працюють, здобуваючи славу для нашого університету та України на світовій арені.

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба, родинного затишку та благополуччя, добра і здійснення заповітних мрій! Нехай Господь береже Вас і дарує многії та благії літа!

З повагою, колектив кафедри міжнародних фінансів