Факультет мiжнародної економiки i менеджменту

Краща конкурсна робота у категорії «Перспективи сталого банківництва»03 Квітня 2018р.

27 березня 2018 року в Академії в рамках проекту відбувся Круглий стіл «Впровадження кращих практик ЄС для створення сталого фінансового сектору України», присвячений обговоренню сучасного стану та перспектив фінансових секторів ЄС та України. Круглий стіл став дружньою зустріччю для нетворкінгу, обміну ідеями, неформального спілкування молодих учених та досвідчених науковців, представників академічного середовища та студентства:

Круглий стіл пройшов у інноваційному форматі TEDx, що означає серію коротких, доступних та оригінальних виступів спікерів в дусі місії TED «Ідеї, гідні розповсюдження». Основними доповідачами стали молоді дослідники – учасники конкурсу молодих учених «Роль фінансового сектору у досягненні сталого розвитку: Європейський досвід та можливості його впровадження у національну практику», а модератором заходу стала лідер проекту Людмила Гуляєва, доцент кафедри фінансів Академії праці, соціальних відносин і туризму.

У дискусії прийняли участь 67 учасників з 13 областей України та 13 провідних вузів України. Було створено неформальну мережу молодих та досвідчених дослідників, що вирішили запланувати розробку спільних проектів за напрямом Еразмус+ та активно співпрацювати щодо інформування учасників мережі про освітні та наукові заходи, що проводяться в організаціях учасників.

Круглий стіл «Впровадження кращих практик ЄС для створення сталого фінансового сектору України» став логічним завершенням Всеукраїнського конкурсу праць молодих учених «Роль фінансового сектору у досягненні сталого розвитку: Європейський досвід та можливості його впровадження у національну практику». Перший етап конкурсу, організованого Академією праці, соціальних відносин і туризму в рамках проекту Модуль Жана Моне, тривав з вересня 2017 р. по січень 2018 р. Учасниками конкурсу могли бути особи, що належать до однієї з категорій:

  • Молоді науковці, що мають вищу освіту, віком до 35 років (одноосібні праці, праці у співавторстві з молодими науковцями, праці у співавторстві з досвідченими дослідниками);
  • Кандидати наук незалежно від віку, якщо вони отримали науковий ступінь протягом останніх п’яти років.
  • Студенти старших курсів у співавторстві з досвідченими науковцями.

 Конкурс мав надзвичайний успіх, незважаючи на складність досліджуваної тематики:

• На конкурс було подано 32 конкурсні роботи;

• У конкурсі прийняли участь 60 молодих та досвідчених науковців – дослідників європейської тематики;

• Широка географія авторів конкурсних робіт охопила 13 областей України;

• Вік авторів коливався від 18 до 67 років, однак, більшість дослідників були молоддю до 35 років, а 40,5% учасників – це дослідники, що стали кандидатами наук протягом останніх 5 років.

На другому етапі конкурсу (лютий – березень 2018) кожна конкурсна робота пройшла перевірку на оригінальність тексту програмними засобами «Антиплагіат» та сліпе рецензування трьох рецензентів (роботи та рецензенти розподілялися у випадковому порядку з дотриманням анонімності).

Третій етап конкурсу (березень 2018 р.) передбачав підбиття підсумків, визначення переможців та апробація наукових доробків молодих учених на засіданні Круглого столу «Впровадження кращих практик ЄС для створення сталого фінансового сектору України» в Академії праці, соціальних відносин і туризму (27 березня 2018р, м.Київ).

Краща конкурсна робота у категорії «Перспективи сталого банківництва»: Вінська Оксана Йосипівна, Токар Володимир Володимирович. Конкурсна робота: «Європейські стандарти корпоративної соціальної відповідальності банківського бізнесу в Україні: перспективи імплементації гендерної рівності».

https://www.socosvita.kiev.ua/node/2057