Випускниця КНЕУ Тетяна Рубан стала першою українкою, яка отримала нагороду Rising Star Awards07 Листопада 2022р.

Випускниця КНЕУ Тетяна Рубан стала першою українкою, яка отримала нагороду RisingStar

Спільнота КНЕУ радо вітає нашу випускницю, Тетяну Рубан, що стала першою українкою, яка отримала престижну нагороду RisingStarвід LicensingInternational

Протягом останніх 10 років міжнародна організація з ліцензування брендів, Licensing International, відзначає професіоналів, які зробили значний внесок в індустрію. Цьогоріч нагороду RisingStarотримали лише 6 людей серед номінантів з усього світу і серед них представниця України.

RisingStar– нагорода, якою відзначають успіхи представників індустрії віком до 35 років. Серед критеріїв – лідерство, інноваційність, досвід, вплив на розвиток світового ринку ліцензування, та прагнення до професійного зростання.

Ліцензування брендів – це глобальна індустрія з оборотом понад $315 мільярдів.Якщо ви хоч раз купували іграшку з мультиплікаційним персонажем, футболку з зображенням супер героя чи блокнот з улюбленою маркою авто – ви вже стали частиною ліцензійної сфери. Адже відомі мультсеріали, фільми, роботи художників, музичні гурти, спортивні клуби тощо є брендами зі своїми правовласниками. Щоб використати їх на товарах виробники купують ліцензію та сплачують за неї роялті - % від продажів. Так працює ліцензійний ринок.

У серпні 2020 Тетяна Рубан очолила ліцензійну агенцію Nerd agency(частина FILM.UAGroup). Вона зібрала команду, в розпалі пандемії залучила правовласників з популярними ліцензійними брендами, та відіграла ключову роль в підписанні ліцензійних угод з клієнтами. На разі серед брендів Nerd agency– «Мавка. Лісова пісня», «Робокар Полі», «Маленьке містечко», «Хоробрі Зайці», «Спадок» та інші. Агентство Нерд запустило десятки ліцензійних продуктів зі своїми партнерами. Навіть попри війну агенція продовжує працювати, залучати нові бренди, підписувати нові контракти та запускати новинки. Крім того, Nerd agencyвийшли на міжнародний рівень і також співпрацюють із закордонними клієнтами. І вже у 2022 Тетяна  стала однією з переможців RisingStarAwards2022!

У свої 31 Тетяна - випускниця, кандидат економічних наук КНЕУ імені Вадима Гетьмана за спеціальністю світове господарство та міжнародні економічні відносини. Вільно володіє англійською. За її словами, саме ґрунтовна освіта КНЕУ формує структурне мислення та широкий кругозір, дозволяє бачити загальну картинку бізнес-процесів, шляхів розвитку, дає вміння оцінити економічну ситуацію та правильно відреагувати на неї. Все це дуже важливо для успіхів у бізнесі. Пані Тетяна вдячна кафедрі міжнародної торгівлі та маркетингу за здобуті знання та навички: « хочу відзначити свою наукову керівницю д.е.н., професорку, завідувачку кафедри міжнародної торгівлі та маркетингу КНЕУ, Тетяну Михайлівну Циганкову. Вона стала моєю опорою під час написання наукової дисертації. Надихала на нові дослідження, ставила переді мною виклики та допомагала. Тетяна Михайлівна і досі є для мене взірцем постійного саморозвитку та самоосвіти!».

Тетяна Рубан має значний досвід у маркетингу та ліцензуванні, а завдяки перемозі у RisingStarAwards, отримає доступ до профільної сертифікаційної програми Certification of Licensing Studies Program (CLS) та  цілий рік менторства від закордонних гуру ліцензування.

«Для мене велика честь отримати нагороду Rising Star 2022. Це також чудова можливість для розвитку в цей непростий час. Я дуже вдячна своїй команді Nerd agencyза спільний вклад в наші успіхи. Також хочу подякувати FILM.UAGroup, яка стала надійною платформою для спільного зростання. І звісно ж, ми можемо говорити про досягнення у вільній Україні завдяки ЗСУ, які тримають оборону.» - говорить Тетяна Рубан.

Церемонія нагородження відбудеться 7 грудня у Готам Холлі в Нью-Йорку, де зберуться провідні фахівці з ліцензування брендів.

Тож вітаємо пані Тетяну з міжнародним визнанням і бажаємо підкорення ще вищих  професійних горизонтів!