Щирі вітання переможцям конкурсу "Креативні проєкти та ідеї в цифровій екосистемі" в номінації "Найкращий бізнес-проєкт"!18 Травня 2021р.

Вітаємо студенток 4 курсу факультету міжнародної економіки і менеджменту Варвару Шайдецьку, Олену Доценко та Олександру Панасицьку з перемогою за проєкт "Grab&Go" у номінації "Найкращий бізнес-проєкт у сфері ІТ" конкурсу «Креативні проєкти та ідеї у цифровій екосистемі», що відбувся 17 травня 2021 року, а також їхнього наукового керівника - к.е.н., доцента кафедри міжнародної торгівлі і маркетингу Сандул Марію Станіславівну!

Конкурс «Креативні проєкти та ідеї у цифровій екосистемі» проводився кафедрою міжнародної економіки університету спільно з німецькою компанією «Digital Bridge Builders von Rosen und Meister GbR» (ФРН) за інформаційної підтримки «TechUkraine» у рамках підготовки до проведення 88-ї щорічної студентської наукової конференції КНЕУ «Креативні проєкти та ідеї у цифровій екосистемі» 18 травня 2021 р. серед студентів і аспірантів за трьома номінаціями:

1. Найкраща наукова стаття з проблематики цифрової економіки (для студентів).

2. Найкращий аналітичний звіт з проблем цифрової трансформації (для аспірантів).

3. Найкращий бізнес-проєкт у сфері ІТ (для студентів та аспірантів).

Щирі вітання учасникам і переможцям! Бажаємо подальших наукових досягнень!