Проведено зустріч з першим Надзвичайним і Повноважним Послом України у Великобританії12 Жовтня 2023р.

Кафедра міжнародного менеджменту, разом з іншими кафедрами факультету міжнародної економіки і менеджменту, провела 10 жовтня 2023 року зустріч студентів факультету з першим Надзвичайним і Повноважним Послом України у Великобританії Сергієм Комісаренко.

На зустрічі в аудиторії 412 були присутні близько 250 студентів та викладачів Університету. С.Комісаренко вельми цікаво розповів присутнім студентам і викладачам історію створення Дипломатичної служби України в Великобританії, навів цікаві факти щодо діяльності Королівського Двору, Парламенту і Уряду Великобританії, дав переконливі відповіді на питання студентів. На завершення зустрічі присутні зробили спільні фото і домовились про подальшу співпрацю.