Підписання Договору про стажування (підвищення кваліфікації) між Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана та Торгово-промисловою палатою України04 Липня 2023р.

3.07.2023 р. між Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана та Торгово-промисловою палатою України був укладений Договір про стажування (підвищення кваліфікації) НПП кафедри міжнародного менеджменту. Згідно цього Договору викладачі навчальних дисциплін кафедри ОПП «Міжнародний бізнес» та «Міжнародні економічні відносини» бакалаврського рівня освіти протягом вересня-грудня поточного року зможуть ознайомитися з сучасними практиками та реальними кейсами, які на сьогодні використовуються українськими компаніями у міжнародній економічній діяльності з подальшим упровадженням цих практик в освітній процес Університету.

Плідна співпраця КНЕУ імені Вадима Гетьмана та ТПП України направлена на підвищення конкурентності здобувачів та випускників Університету на глобальному ринку праці, забезпечення їх новітніми компетентностями в сучасних бізнес-реаліях глобального економічного розвитку.

На фото: перший віце-президент ТПП України Михайло Непран та Микола Бурмака, завідувач кафедри міжнародного менеджменту КНЕУ імені Вадима Гетьмана, під час підписання Договору.