Запрошуємо шановне студентство на лекцію-бесіду "Відносини Україна-ЄС"05 Грудня 2019р.

Шановні студенти!
В п’ятницю (6 грудня) о 10:00 в ауд. 261 відбудеться лекція-бесіда на тему «Відносини Україна-ЄС».
На наше запрошення люб’язно відгукнувся професійний дипломат, член правління ГО «Центр нових рішень»,  Керівник департаменту європейської інтеграції Адміністраціі Президента України (2013-2019), Надзвичайний і повноважний посланник 1 класу, кандидат політичних наук Сергій Володимирович Лещенко.

Бесіда буде присвячена практичним аспектам реалізації євроінтеграційноі політики України, особливостям переговорного процесу щодо укладення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, включаючи поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі, а також перспективам поглиблення секторальної інтеграції України в ЄС.

Щиро запрошуємо приєднатися до заходу небайдужих до євроінтеграційної перспективи нашої держави!