Вітаємо Валерію Ігнатьєву з перемогою на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт14 Травня 2021р.

Кафедра щиро вітає студентку магістратури Ігнат'єву Валерію Дмитрівну з перемогою на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським союзом», який відбувся у м. Харкові 20 квітня 2021 року і отриманням Диплому ІІ ступеня.

Захист наукової роботи на тему «Потенційні наслідки БРЕКЗІТУ в контексті розвитку бізнесу Великої Британії» проходив у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна. Подяку від організаторів Всеукраїнського конкурсу за внесок у розвиток наукового потенціалу молоді та сприяння у підготовці якісної роботи отримала науковий керівник студентки Ігнат’євої Валерії доктор економічних наук, професор кафедри європейської економіки і бізнесу Ткаленко Світлана Іванівна.