Відбувся перший захист магістерських робіт за англомовними програмами МВА «Глобальний бізнес» та «Міжнародний менеджмент»26 Січня 2017р.

20 січня 2017 року відбувся перший захист магістерських робіт за англомовними програмами МВА «Глобальний бізнес» та «Міжнародний менеджмент» студентів факультету міжнародної економіки і менеджменту!

У вересні 2015 року на факультеті міжнародної економіки і менеджменту стартували перші новаторські англомовні програми, розроблені спільно з бізнес-школою Університету Редлендс (Каліфорнія, США) та акредитовані WASC Senior College and University Commission.

Під час захисту наші студенти продемонстрували набуті вміння критично оцінити проблеми бізнесу з різних теоретичних точок зору, виявити особливості його ведення на прикладі конкретних компаній, ефективно спілкуватися за допомогою професійної мови. Безсумнівно, успіху бездоганних презентацій аналітичних результатів магістерських робіт сприяє досвід проходження практики в компаніях-партнерах КНЕУ (Ernst & Young brand, Louis Dreyfus, ADM Ukraine, CoolTool, Misys, Daxx IT Solutions).

Вітаємо!