Безкоштовна онлайн-лекція «Переосмисліть фінансову трансформацію та злиття і поглинання» від партнера КНЕУ - CIMA Ukraine09 Березня 2023р.

Шановні викладачі та студенти!

Багаторічний партнер КНЕУ - CIMA Ukraine запрошує всіх бажаючих на безкоштовну онлайн-лекцію «Переосмисліть фінансову трансформацію та злиття і поглинання», яка відбудеться 15 березня 2023 р. 17:00-19:00 (Київ)

Реєстрація за посиланням - https://cpd.cimaglobal.com/product/reimagine-finance-transformation-and-mergers-and-acquisitions

Ця насичена інформацією веб-трансляція обговорюватиме, як розвиватись в трансформаційному середовищі. Ви дізнаєтеся, що сприяє успішній трансформації та як фінансові лідери можуть використовувати сміливе мислення та інноваційні методи, щоб вести свої організації в майбутнє. Ви також дізнаєтесь, що робить успішним стратегічний фінансовий потенціал M&A (злиття та поглинання).

Це повторна трансляція двох сесій конференції: «Провідна трансформація: переосмислення фінансів» і «Фінанси на передньому краї злиттів і поглинань».

Ключові теми:

1. Майбутнє фінансів
  2. Трансформація фінансів
  3. Переосмисліть фінанси
  4. Нові способи роботи
  5. Ролі у злитті та поглинанні (M&A).
  6. Процеси M&A
  7. Успішні продажі M&A

Результати навчання:

1. Застосуйте нові способи мислення та роботи до фінансової практики.
  2. Визначте можливості, які можуть стимулювати трансформацію.
  3. Визнайте ідеї для майбутньої трансформації.
  4. Оцініть зростаючу роль фінансових команд в успішному злитті та поглинанні.
  5. Визначте навички, необхідні фінансовим професіоналам.
  6. Оцініть елементи успішного злиття та поглинання.

Кому буде цікаво:

1. Професіонали бізнесу