ВІТАЄМО з Днем народження Руденко-Сударєву Ларису Володимирівну20 Лютого 2023р.

ШАНОВНА ЛАРИСО ВОЛОДИМИРІВНО!

Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження!

Ваш високий професіоналізм, талант, багаторічна послідовна на наполеглива праця вносять величезний вклад у розвиток економічної науки!

Ваша трудова діяльність присвячена не лише вихованню студентської молоді, викладацькій та науковій діяльності, а й розбудові нашої сильної та незалежної України!

Ви є активною учасницею цілої низки Державних, регіональних і міжнародних програм і проєктів, присвячених соціально-економічному розвитку України, зміцненню міжнародного та інвестиційного іміджу регіонів країни.

Ми також знаємо Вас як активного громадського діяча – засновницю та очільницю міжнародної та регіональної громадських освітніх організацій.

Вагомим результатом Вашої невтомної праці є керівництво дисертаційними роботами, що засвідчує Ваш високий авторитет у наукових колах, глибоку довіру колег, аспірантів і студентів.

Пишаємося Вашими професійними здобутками та науковими досягненнями, цінуємо можливість працювати в одному колективі!

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, миру та добра! Нехай Вам усміхається доля, людська повага і вдячність зігрівають Ваше серце, любов рідних окриляє та надихає, усі заповітні мрії здійснюються!

З повагою, колектив кафедри міжнародних фінансів