Відбувся національний фінал всесвітнього змагання студентів у сфері інвестиційних досліджень22 Березня 2011р.

Наприкінці грудня відбувся національний фінал всесвітнього змагання студентів у сфері інвестиційних досліджень. Конкурс був уперше організований в Україні Національною асоціацією дипломованих фінансових аналітиків, що входить до Міжнародної організації CFA Institute, і полягав в аналізі інвестиційної привабливості української публічної компанії «АСТАРТА Холдинг Н.В.» та презентації результатів свого дослідження авторитетній комісії, яка складалася з топ-менеджерів міжнародних банків та аудиторських компаній. Усього в конкурсі взяло участь 8 команд з найбільших університетів України. Команда КНЕУ, яка складалася зі студентів 4-го курсу факультету міжнародної економіки під керівництвом професора кафедри міжнародної економіки, доктора економічних наук Лариси Леонтіївни Антонюк посіли 2-ге місце, відставши на кілька балів від переможців із КНУ ім. Тараса Шевченка.

Організатор змагання, CFA Institute, є всесвітньо відомим у сфері корпоративних фінансів закладом, що здійснює сертифікацію інвестиційних професіоналів і об'єднує їх у національні асоціації у більшості країн світу. В Україні його представляє Асоціація дипломованих фінансових аналітиків (CFA Association Ukraine), що цьогоріч проводила на регіональному рівні студентське глобальне змагання з інвестиційних досліджень. Це п'яте щорічне змагання, що вперше відбулося в Україні в 2010 році та ще ні разу не проводилося в інших країнах СНД.