Факультет мiжнародної економiки i менеджменту

Захист на магістерській програмі "Управління міжнародною конкурентоспроможністю"27 Червня 2011р.

Дорогі випускники програми "Управління міжнародною конкурентоспроможністю"!
Від імені колективу кафедри вітаємо з блискучим захистом магістерських робіт та отриманням диплома магістра з міжнародної економіки.
Пишаємося вашими високими професійними компетенціями та яскравою презентацією ваших дипломних робіт перед Державною екзаменаційною комісією, яка засвідчила виняткову актуальність і конкурентність обраної тематики, її практичну значимість. За оцінкою зовнішнього експерта - Президента Української асоціації економістів-міжнародників професора Філіпенко А.С. вона відповідає кращим європейським стандартам. Диплом КНЕУ - це диплом, який відкриває нові можливості! Зичимо реалізувати ваш інтелектуальний потенціал в успішній кар'єрі. Нехай щастить! В добрий час!

З повагою зав.кафедрою міжнародної економіки, професор Поручник А.М.?