Міжнародний бізнес27 Червня 2014р.

Шановні вступники!

На факультеті міжнародної економіки і менеджменту відкрито набір на нову спеціальність бакалаврату – «Міжнародний бізнес», яка відноситься до галузі освіти «міжнародні відносини».

·        Ліцензійний набір становить 60 осіб (дві групи).

·        Термін навчання – 4 роки.

Ключовою відмінністю цієї спеціальності від класичної для МЕіМ «Міжнародної економіки» є збільшення уваги до дисциплін дипломатичного та юридичного спрямування. Крім того, підготовка фахівців за спеціальністю «міжнародний бізнес» здійснюватиметься із збільшенням аудиторних та практичних занять з іноземної мови.

Випускники спеціальності «міжнародний бізнес» можуть працювати економістами, аналітиками чи займати керівні посади в міжнародних компаніях та вітчизняних фірмах, які реалізують свої міжнародні амбіції.

Чекаємо на Вас дорогі вступники – майбутні лідери міжнародного бізнесу.