Блискучий виступ на світовому етапі змагань CFA Institute Research Chalenge!30 Квітня 2015р.

Пишаємося нашою командною, яка з блискучими результатами представила Україну на світовому рівні змагань CFA Institute Research Chalenge!

Це авторитетне змагання проходило в три етапи: національний, де змагаються учасники з однієї держави; регіональний, де обираються найкращі з регіонів Європи, Середнього Сходу, Африки, Америки та Азії, та світовий, на якому визначається чемпіон змагання. Організатор змагання - CFA Institute - є всесвітньо відомим у сфері корпоративних фінансів закладом, що здійснює сертифікацію інвестиційних професіоналів і об'єднує їх у національні асоціації у більшості країн світу. Представництво міжнародної асоціації сертифікових фінансових аналітиків в Україні - CFA Society Ukraine - вже вп'яте організовує подібне змагання на теренах нашої Батьківщини. Студенти проводять інвестиційне дослідження компанії, аналізуючи індсутрію, спосіб ведення бізнесу, фінансову конкурентоспроможність та повну оцінку ринкової вартості компанії, а також виявлячи ризики фірми і шляхи протистояння їм.

Учасникам вперше випала нагода досліджевати люксембурзький медіахолдинг RTL Group, який контролює 52 телеканали, 29 радіостанцій в 11 країнах світу. Всі команди проводять грунтовний аналіз компаній і пишуть професійний інвестицйіний звіт.

Наша команда під науковим керівництвом доктора економічних наук, пофесора нашої кафедри, директора Інституту вищої освіти КНЕУ Лариси Леонтіївни Антонюк та ментора від індустрії Івана Січкара показала відмінний результат!