Конкурс есе #MindSketch стартує 1 числа кожного місяця!23 Жовтня 2015р.

Портал #‎VoxUkraine спільно з компанією Kyivstar, Kyiv School of Economics та за медіапідтримки ЛІГА.net проводить конкурс MindSketch. Це щомісячний конкурс на найкращі есе, в яких аналізуються важливі суспільно-економічні питання. До участі у конкурсі запрошуються економісти, дослідники, науковці, студенти, журналісти, фахівці різних галузей, які здатні аналітично мислити та викладати свої думки у статтях.

Роботи приймаються до 31 жовтня, 15 листопада буде оголошено переможця. Його обирає редакційна колегія порталу VoxUkraine, яка складається з економістів провідних світових університетів, великих українських компаній та громадських організацій. Переможець отримає приз у розмірі 8 000 грн від партнера проекту – компанії «Київстар». Есе буде опублікованона порталі VoxUkraine та в одному із провідних українських ЗМІ.

Перелік тем не обмежений. Перевага надаватиметься текстам із найбільш глибоким, неординарним поглядом на проблему та посиланнями на результати наукових досліджень. З прикладами робіт можна ознайомитись на сайті VoxUkraine.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати есе на адресу mindsketch.essay@gmail.com з темою “VoxUkrainePrize”. Вимоги до есе та правила участі у конкурсі: