Конкурс КПМГ з податкового супроводу угод злиття та поглинання продовжено до 6 грудня26 Листопада 2015р.

Хочеш перевірити свої знання та дізнатися чого ти вартий?

Прагнеш вийти із зони комфорту, щоб розширити свої знання та набути нові навички?

Мрієш стати консультантом однієї з найкращих компаній у світі?

Візьми участь у конкурсі, отримай шанс випробувати себе, а також отримати чудові призи та пропозицію про стажування в КПМГ!

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ

Студенти-економісти останніх курсів або випускники 2013-2015 років, які:

• Мають базові знання бухгалтерського обліку та податкової системи України;

• Вільно володіють англійською та українською/ російською мовами;

• Цікавляться оподаткуванням та процесами злиттів і поглинань між великими міжнародними корпораціями та хочуть долучитися до цих процесів.

ПРИЗИ

Переможці конкурсу отримають наступні призи:

І   місце: GoPro HERO4 Silver Edition, сертифікат про перемогу та можливість працевлаштування у КПМГ за спрощеною процедурою проходження рекрутингового відбору*

ІІ та ІІІ місце: сертифікат про перемогу у конкурсі, пам’ятні призи від компанії та можливість працевлаштування у КПМГ за спрощеною процедурою проходження  відбору*

* Стажування у КПМГ відбуватиметься за умови, що переможець та призери Конкурсу відповідають вимогам до вакансій інтерна до Відділу податково-юридичних послуг КПМГ в Україні. З вимогами до кандидатів можна ознайомитися на сайті www.kpmg.ua/careers.

УЧАСТЬ У КОНКУРСІ

Крок 1

Надсилай коментарі до кейсу разом зі своїм резюме (CV) англійською мовою на електронну адресу graduate@kpmg.ua, зазначивши в темі листа «Конкурс КПМГ: податковий супровід угод злиття та поглинання» до 23:59 неділі, 6 грудня.

Завантажити кейс можна тут.

Крок 2

Автори найкращих коментарів будуть запрошені презентувати свої роботи журі КПМГ на фіналі конкурсу у київському офісі компанії 16 грудня 2015 р.

Випробуй себе в якості професійного консультанта КПМГ!

Розпочни свою блискучу кар’єру!

Завдання та додаткову інформацію про конкурс можна знайти на сайті www.kpmg.ua або на сторінках КПМГ в соцмережах: