15 березня 2016 р. запрошуємо вас узяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Стратегії міжкультурної комунікації в мовній освіті сучасного ВНЗ».17 Лютого 2016р.

Робочі мови конференції:
українська, англійська, німецька, французька, польська

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Теоретичні та прикладні проблеми розвитку міжкультурної комунікації.
2. Мовне моделювання міжкультурної комунікації в умовах глобалізації.
3.  Трансформація національних педагогічних стратегій мовної підготовки в траєкторії професійної освіти.

900 – 1000 – реєстрація учасників конференції;

1000 – 1030 – відкриття конференції;

1030 – 1330 – пленарне засідання;

1330 – 1400 – кава-брейк;

1400 – 1600 – секційні засідання.

Місце проведення конференції:

Україна, м. Київ, проспект Перемоги 54/1,Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, корпус 1.

Умови участі в конференції:

До 25 лютого 2016 р. охочі  можуть надіслати заявку на участь і текст статтіна електронну адресу: ukrmova_lit@ukr.net.

Файли потрібно назвати прізвищем автора (наприклад: Petrenko_stattya.doc, Petrenko_info.doc).

Форми участі:очна/заочна (доповідь/скайп-доповідь + публікація матеріалів). Заплановано видання електронного збірника матеріалів конференції.

інформаційний лист