Воркшоп за участю викладачів кафедри міжнародної економіки16 Березня 2018р.

Викладачі кафедри міжнародної економіки прийняли участь у TAIEX Workshops on Boosting Education Funding Reform організованому за участі Міністерства освіти та науки України та Офісу освітніх реформ в Україні. Спікерами воркшопу були Ms. Rosio Ferrero Prieto (Міністерство освіти, культури та спорту, Іспанія), Mr. Antti Markkanen (Фінська національна освітня агенція, Фінляндія), Mr. Dieter Dohmen (Інститут освітніх та соціо-економічних досліджень та консалтингу, Австрія). Під час воркшопу обговорювалось значне коло питань, що стосувалися моделей фінансування освіти в означених країнах, характеристики сучасних європейських трендів і напрямів розвитку ринку, рівня фінансової автономії та підзвітносиі освітніх закладів різного рівня та статусу, визначення потреб ринку праці та адаптації освіти, стимулювання до підвищення якості освітніх послуг через державне фінансування. Спікери характеризували освітні системи власних країн, визначаючи особливості функціонування цих систем. Загалом під час воркшопу обговорення і порівняння функціонування систем освіти викликало жваве обговорення.