Міжнародний трансфер технологій в забезпеченні конкурентного розвитку країн10 Листопада 2015р.

На засідання кафедри міжнародної економіки було винесено питання щодо теоретичної доповіді аспірантки Козаченко Р.П. (науковий керівник к.е.н., професор Татаренко Н.О. Дипломатична академія при Міністерстві закордонних справ України). В теоретичній доповіді на тему "Міжнародний трансфер технологій в забезпеченні конкуретного розвитку країн" висвітлювалися питання взаємозв'язків міжнародного трансферу технологій, етапів розвитку техноглобалізму та зміни технологічних укладів, анаоізувалися ендогенні та екзогенні фактори конкуретного розвитку країн, визначалися форми та інструменти включення національної економіки до регіональих інноваційних проектів та посилання співробітництва у сфері технологій та інновацій.