Захист на магістерській програмі "Управління міжнародною конкурентоспроможністю"28 Червня 2011р.

У червні 2011 року відбувся захист дипломних робіт за новою магістерською програмою "Управління міжнародною конкурентоспроможністю". Програму закінчили 19 студентів, з них на відмінно захищено 17 робіт. Державною екзаменаційною комісією були відмічені найкращі дипломні роботи: Костишин Світлани Григорівни (науковий керівник проф. Антонюк Л.Л.) та Ляшок Тетяни Вячеславівни (науковий керівник проф. Швиданенко О.А.).  Під час захисту накраще проявили себе Васильєв Володимир Сергійович та Кобець Кароліна Олександрівна, які блискуче відповідали на посталені питання та відстоювали положення своєї випускової роботи. Загалом випускники блискуче показали свої знання сучасних факторів конкурентного лідерства суб'єктів міжнародних відносин, використання світового досвіду формування конкурентних переваг компаній, країн, регіонів. Керівництво та професорсько-викладацький склад кафедри міжнародної економіки сподівається, що бізнес та державні структури звернуть увагу на ідеї, висловлені в дипломних роботах.