Біржова Універсіада 201229 Грудня 2011р.

Повідомляємо про старт проекту та набір студентів факультету Міжнародної економіки та менеджменту до участі у
«Біржовій Універсіаді 2012» - чемпіонату по інтернет-трейдингу між студентськими командами вищих навчальних закладів України, що проводиться Інвестиційною Групою УНІВЕР  та «Українською біржою»

1 лютого 2012, вперше в історії фондового ринку України, стартує проект, в рамках якого студентам ВУЗів країни буде надана можливість змагатися в ході реальних біржових торгів. Метою проекту є надання студентам можливості перевірити на практиці і закріпити знання, отримані в рамках навчальних програм з ринкової економіки. Конкурс буде проходити півтора місяці - з 1 лютого до 15 березня 2012 року.

Всі операції будуть проходити на реальних торгах «Української біржі» і розкриватися за підсумками дня на сайтах www.univer.ua (http://univer.ua/ru/universiada-2012/) і www.ux.ua, що забезпечить прозорість проведення конкурсу та об'єктивність результатів його учасників.
Кожному члену команди конкурсної групи УНІВЕР надасть біржовий рахунок з доступом до торгів ф'ючерсами на строковій секції «Української біржі» з початковим залишком у розмірі 1 000 гривень. З урахуванням гарантійного забезпечення в розмірі 13,3%, кожен учасник зможе укладати угоди обсягом до 7 500 гривень.

НОМІНАЦІЇІ ПРИЗИ УЧАСНИКАМ КОНКУРСУ

Краща команда

У командному заліку оцінюються відносні прибутковості (%) Команд, що розраховуються як середнє арифметичне значення доходностей її Учасників. Переможцем визнається Команда, яка отримала максимальну прибутковість. Чемпіон Біржової Універсіади отримує приз в 10 000 гривень; Срібний призер - 6 000 гривень; Бронзовий призер - 4 000 гривень.

Кращий студент-трейдер

В особистому заліку оцінюються відносні прибутковості (%) Учасників Конкурсу. Переможцем визнається Учасник, який отримав максимальну прибутковість.
 Чемпіон Біржової Універсіади отримує приз - 5 000 гривень; Срібний призер - 3 000 гривень; Бронзовий призер - 2 000 гривень.

ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ НЕОБХІДНО:

До 31 грудня (оформлена належним чином заявка від команди у максимум 10 чоловік приймається організаційним комітетом до 10.01.12) звернутися до І.А.Зарицької - старшого викладача кафедри міжнародної економіки ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» (e-mail: zarytska_iryna@ukr.net; zia_2006@ukr.net).

Методичні матеріали дивіться на сайті КНЕУ в робочому кабінеті Зарицької І.А. - Metodichka_UkrBirza.