Фінал міжпредметного тренінгу програми УМК09 Червня 2016р.

7 червня 2016 у рамках міжпредметного тренінгу відбулась фінальна презентація студентів програми Управління міжнародною конкурентоспроможністю. Метою тренінгу був аналіз компанії Байєр за методикою СFA Institute ResearchChallenge.

Для поглиблення знань у сфері інвестиційних досліджень студенти програми відвідували спеціалізовані лекції міжнародних аудиторських компаній та прослуховували онлайн курси відомих університетів світу.

Запрошені експерти Іван Січкар (Vice President at CFA Society Colorado) та Микола Осійчук (Sales Director Europe at YuriyaFarm Company) високо оцінили підготовку студентів та надали цінні рекомендації для підготовки та оцінювання практичних кейсів в межах міжпредметного тренінгу.