Тренінг «Європейські бізнес-практики корпоративної соціальної відповідальності (КСВ)»08 Жовтня 2016р.

Команда тренерів кафедри міжнародного менеджменту факультету міжнародної економіки і менеджменту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» провела тренінг «Європейські бізнес-практики корпоративної соціальної відповідальності (КСВ)» 3-8 жовтня 2016 року.
   Тренінг є спільним проектои ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та Фонду Моне (ЄС), що фінансується Виконавчою агенцією ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури Європейської Комісії (проект №553110-EPP-1-2014-1-UA-EPPJMO-MODULE).
   У тренінгу взяли участь 45 професорів, доцентів та викладачів вищих навчальних закладів з різних регіонів України.
   Метою даного тренінгу є поширення європейського досвіду відповідальних бізнес-практик, впровадження отриманих знань як у викладацьку діяльність, так і у діяльність українських компаній.
   Креативна атмосфера тренінгу сприяла більш чіткому усвідомленню сутності та моделей європейських бізнес-практик корпоративної соціальної відповідальності та сформував розуміння можливостей та шляхів впровадження такого досвіду в діяльність українських компаній, зокрема і вищих навчальних закладів.