Факультет мiжнародної економiки i менеджменту

Дисципліни магістерського рівня

В рамках реалізації євроінтеграційних прагнень та участі України в глобальному ринку праці відкрито англомовну магістерську програму «Управління міжнародним бізнесом». Програма включає три взаємопов'язаних за змістом модулі: нормативних міжнародних дисциплін, спеціальних наук та практичної підготовки, яка включає міжпредметний тренінг «Крос-культурні особливості міжнародного менеджменту в контексті адаптації досвіду провідних ТНК до умов середовища України». Керівник програми – к.е.н., доцент Олійник В.В.

Спільні англомовні програми кафедри міжнародного менеджменту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та Бізнес-школи університету Редлендс (США) «Бізнес-адміністрування» та «Міжнародний менеджмент» у 2015 р. пройшли акредитацію у Міністерстві освіти США, що дає можливість отримання студентами КНЕУ подвійного диплому.

Інформація про акредитацію англомовних програм в США

Остання редакція: 21.12.15