Дисципліни бакалаврського рівня

Зовнішньоекономічна діяльність підприємства (напрям в підготовки 6601/1 та 6601/2)

Міжнародна економічна діяльність України» напряму підготовки 6503

Міжнародна економічна діяльність України» напряму підготовки 6401

Міжнародний консалтинг

Виробнича практика напряму підготовки 6503 – «міжнародна економіка»

Міжнародні організації

Практичні заняття (міжпредметний тренінг) для студентів заочної форми навчання» напряму підготовки 6503 – «міжнародна економіка»

Транснаціональні корпорації

Економіка і зовнішньоекономічні зв`язки України

Міжнародний технологічний трансфер (для спец. "Міжнародні економічні відносини")

Міжнародний операційний менеджмент (для спец. Підприємництво, торгівля та біржова діяльність)

Тренінг-курс "Міжнародний бізнес" (для спец. Підприємництво, торгівля та біржова діяльність)

Тренінг-курс «Дипломатія, дипломатичний протокол і етикет» (для спец. "Міжнародні економічні відносини")

Лідерство в міжнародному бізнесі (для спец. "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", ОПП 2018)

Лідерство в міжнародному бізнесі (для спец. "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", ОПП 2019)

Міжнародний бізнес (для спец. "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", ОПП 2019)

Міжнародний інноваційний менеджмент (для спец. "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", ОПП 2018)

Остання редакція: 21.10.20