Наука и практика у викладанні магістерського курсу «Міжкультурна комунікація»06 Листопада 2017р.

27 жовтня 2017 р. до майбутніх магістрів міжнародних фінансів завітали поважні гості.
Міжнародну делегацію очолив почесний професор КНЕУ Д. Грошек, який є одним з фундаторів дисципліни «Міжнародна комунікація», що викладається кафедрою іноземних мов і міжкультурної комунікації з 2015 р.
Серед іноземних студентів, які наразі навчаються в нашому університеті, були представники Гани, Лівії, Німеччини, Танзанії і Зімбабве.
Вже другий рік поспіль магістри КНЕУ виконують науковий пошук в межах проекту «Україна 2017 – культурна ідентифікація триває». Частину студентських робіт вже було опубліковано в матеріалах науково-практичної конференції «Стратегії міжкультурної комунікації в мовній освіті сучасного ВНЗ».
Мета нинішньої зустрічі полягала в практичному обміні результатами наукових досліджень українських студентів з представниками інших країн, які інколи напрочуд мало знають про Україну.
Плідна співпраця, що склалася між фахівцями кафедри іноземних мов і міжкультурної комунікації та Інституту англомовних програм сприяє проведенню таких зустрічей та обміну думками між українськими та  іноземними студентами. Як приклад, нинішня зустріч може вважатися певним патріотичним внеском магістрів КНЕУ у справу розбудови сучасної України.