15 березня 2016 р. відбулася міжнародна науково-практична конференція «Стратегії міжкультурної комунікації в мовній освіті сучасного ВНЗ»17 Березня 2016р.

15 березня 2016 р. відбулася міжнародна науково-практична конференція «Стратегії міжкультурної комунікації в мовній освіті сучасного ВНЗ». У підготовці і проведенні конференції взяли активну участь викладачі мовних кафедр факультету МЕіМ.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися:

Лук’яненко Дмитро Григорович, перший проректор Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України; Чужиков Віктор Іванович, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, доктор економічних наук, професор;

пані Шері Бистрянські, аташе з питань культури посольства США; пані Агнешка Рончка, І віце-консул консульського відділу Республіки Польща і пані Мішель Васкес, науковець програми імені Фулбрайта в Україні.

На пленарній сесії було представлено 10 доповідей фахівців з міжкультурної комунікації. Дві скайп-доповіді проголосили наші зарубіжні партнери – пан Грегорі Гарднер (State University of New York at Potsdam, USA і пані Ірина Гвелесіані (Tbilisi State University, Georgia).

Загалом до оргкомітету надійшли заявки на участь від представників 7 країн, серед яких ─ Україна, США, Грузія, Австрія, Болгарія, Польща та Узбекистан.

Жваву реакцію конференц-зали викликав відео ролик, підготовлений для учасників конференції студентами КНЕУ. На декілька хвилин ми запросили гостей нашого університету до аудиторій та прозвітували про те, як на практичних заняттях відбувається формування міжкультурної компетенції учасників навчального процесу. Запрошуємо і вас подивитись це відео.