Лекція Ентоні Бредлі, професора Квінслендського університету Griffith на тему «Секрети написання есе і письмових робіт англійською мовою»01 Червня 2011р.

24 травня в конференц-залі КНЕУ відбулася значна подія - лекція Ентоні Бредлі, професора Квінслендського університету Griffith на тему «Секрети написання есе і письмових робіт  англійською мовою». Студенти факультету МЕіМ, які відвідали цю лекцію, отримали унікальний досвід написання есе англійською мовою відповідно до світових стандартів. Інтерактивна лекція надала можливість студентам та викладачам спілкувались з людиною, чиї досягнення на професійній арені вражають. Сподіваємось на продовження наших ділових та творчих стосунків у новому учбовому році.

Фотозвіт: