Стратегії міжкультурної комунікації в мовній освіті сучасного ВНЗ19 Березня 2018р.

Щиро дякуємо всім колегам, які взяли активну участь у підготовці, організації та проведенні ІV Міжнародної науково-практичної конференції "Стратегії міжкультурної комунікації в мовній освіті сучасного ВНЗ." Особлива подяка Ректорові КНЕУ Дмитру Лук'яненку, Проректору Віктору Чужикову та нашим вельмишановним  гостям Першому секретареві та Аташе з питань культури та освіти Посольства США в Україні Шону О'Харі, Директору Програми імені Фулбрайта в Україні Марті Коломиєць, Директору представництва Pearson Education в Україні Марині  Малигіній, доктору філософських наук, головному науковому співробітнику Інституту вищої освіти НАПН України  Сергію Курбатову  за чудові змістовні виступи та плідну дискусію.