Лекціі американських фахівців Роберта Гранта та Джаелза Фарлі в КНЕУ29 Червня 2011р.

Протягом 2010-11 навчального року викладачі та студенти факультету міжнародної економіки та менеджменту мали можливість відвідувати лекції провідних фахівців американського бізнесу Роберта Гранта та Джаелза Фарлі.

Тематика лекцій була пов’язана з найбільш важливими та актуальними питаннями сучасного світового фінансово-економічного сектору: починаючи від причин та наслідків глобальних фінансових криз до міжнародного інвестування та переваг ти недоліків різних його форм,  ринку нерухомості, засобів залучення кредитних ресурсів, реструктуризації боргів, процесів злиття та поглинання, необхідних складових започаткування бізнесу і т.д.

Лекції проходили у формі діалогу та жвавої дискусії. Інформативність та розкриття матеріалу на реальних прикладах сприяли глибокому розумінню матеріалу.  Запровадження 10-хвилинних обговорень останніх світових новин мотивувало студентів робити власні ґрунтовні дослідження, аналізувати сучасні процеси та піднімати ненові теми для дискусії.

Лектори були раді відповідати на будь-які цікаві питання в після лекційний час незважаючи на свою зайнятість. Інтерактивність процесу навчання проявлялася не тільки у формі проведення лекцій, але й процесі підготовки до них. Лектори заздалегідь розсилали всім бажаючим цікаві матеріали, статті, відео-ролики. Для стимулювання активного розкриття своїх ідей був проведений конкурс на найкращі інвестиційні проекти у певних галузях економіки України. Студенти активно відгукнулися на дану пропозицію, їх ентузіазму не було меж, а запропонована кількість та різноманітність нових напрямків нашої економіки просто вражала.

Доброзичлива та тепла атмосфера щораз приваблювала все більше і більше студентів до лекційної  зали, адже вони отримували не лише знання,  а й заряд позитивної енергії, стимулів до подальшого розвитку та вдосконалення своїх знань, вмінь, навичок та реалізації своїх талантів.

Лектори  з задоволенням надали рекомендації найбільш активним студентам до відомих світових компаній, і на даний час більшість з них вже стали на початок дороги свого кар’єрного розвитку.

Катерина Павленко
Студентка 4 курсу МЕіМ