Лекція професора Кріса Ода – декана бізнес-школи університету Гріфітс (Австралія) в КНЕУ07 Вересня 2011р.

6 вересня 2011 року за запрошенням кафедри іноземних мов факультету МЕіМ відбулася відкрита лекція професора Кріса Ода – декана бізнес-школи університету Гріфітс (Австралія).

Головною темою обговорення стали визначні спортивні події  та їхній вплив на суспільство, адже спорт – це не лише прибуток від продажу квитків, адже сама підготовка до будь-якої визначної події створює тисячі робочих місць та вимагає розвинутої інфраструктури, яка  залишиться в країні на довгі роки.

Тема лекції була актуальною, тому що Україна готується прийняти футбольний чемпіонат Євро–2012. Цікава інформація, інформативні слайди та інтерактивність бесіди  викликали велику увагу викладачів та студентів КНЕУ.

Завершилась лекція питаннями студентів, які стосувались  наслідків проведення Олімпійських Ігор у Греції, майбутнього стадіонів, збудованих для певної спортивної події та інших актуальних проблем.

Викладачі та студенти КНЕУ висловлюють подяку професору Крісу Оду, організаторам лекції та сподіваються на продовження співпраці з університетом Гріфітс.

Станіслав Рибачук, студент факультету МЕіМ