Студенти І курсу факультету МЕіМ відвідали Офіс Американських Рад в Україні10 Березня 2015р.

25 лютого студенти І курсу факультету МЕіМ мали нагоду відвідати Офіс Американських Рад в Україні (вул. Еспланадна 20), де було проведено надзвичайно цікаву та пізнавальну лекцію на тему: «Mail Expert: Master your Business Communication Skills and Gain E-mailing Confidence". Лекцію провела пані Наталі Еттерн, старший радник програми «Education USA». Вона розповіла про структуру та властивості електронного листа; етикет електронного спілкування та правила безпеки під час користування електронною поштою. Особливий наголос спікер зробила на правильності оформлення автопідписів та звертань.

Окрім теоретичного матеріалу, лекція містила й практичну складову. Студенти отримали практичний кейс, де мали визначити цілі написання листа, його мову та, належним чином, його відредагувати. Кейс викликав жвавий інтерес щодо правильності використання тих чи інших лінгвістичних інструментів для передання смислового навантаження у ділових листах.

Лекцію було організовано викладачем кафедри іноземних мов факультету МЕіМ Вдовиченко В.А. На цьому заході були присутні групи викладачів кафедри іноземних мов факультету МЕіМ - Вдовиченко В.А та Кравченко Ю.О.