У КНЕУ імені Вадима Гетьмана відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з французької мови серед студентів вищих навчальних закладів08 Травня 2015р.

16-18 квітня згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 23.12.2013 року № 1820 Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2013/2014 навчальному році у Державному вищому навчальному закладі «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з французької мови серед студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, де французька мова не є спеціальністю.

Ініціатором олімпіади виступили Французько-Український інститут менеджменту та кафедра іноземних мов факультету міжнародної економіки і менеджменту КНЕУ.
Олімпіада за тематикою «Молодь і соціально-економічні виклики сьогодення України» проводилася за підтримки посольства Франції в Україні. Участь в олімпіаді взяли студенти 1-2 курсів, які володіють французькою мовою на  рівні В-1 за шкалою Ради Європи), та студенти 3-6 курсів, які володіють французькою мовою на рівні В-2 за шкалою Ради Європи, з Донецької, Житомирської, Київської, Дніпропетровської, Одеської, Полтавської, Львівської, Сумської і Чернівецької областей, які представляли 10 ВНЗ.
Конкурсні завдання олімпіади включали лексико-граматичний тест, есе та усну презентацію.

Серед студентів 1-2 курсів переможцями стали: І місце –  Дружиніна Л. В. (КНЕУ); ІІ місце – Котова Ю. Ю.  (Національний медичний  університет імені Олександра Богомольця); ІІІ місце – Устименко О. С. (КНЕУ).

Серед студентів 3-4 курсів: І місце – Литовченко Б. І. (КНЕУ); ІІ місце  – Якушева К. В. (Донецький технічний університет); ІІІ місце – Панько О. М. (КНЕУ).

Перше та друге місця серед студентів 5-6 курсів посіли відповідно: Качан Д. О. (Криворізький національний університет) та Шевелько М. К. (Житомирський державний університет імені Івана Франка).